• مقایسه مهاجرت به اسپانیا با مهاجرت به لهستان
 • تله کابین های شگفت انگیز آسیا

  تله کابین های شگفت انگیز آسیا

  در این مطلب به معرفی کوتاهی از تله کابین های شگفت انگیزی که در آسیا ساخته شده اند پرداخته شده است.

 • شرایط سنی تحصیل پزشکی در کانادا

  شرایط سنی تحصیل پزشکی در کانادا

  کانادا، یکی از کشورهای مهاجرپذیر است. در سال ۲۰۱۹ حدود ۴۰۰ هزار دانشجوی بین‌المللی برای ادامه تحصیل وارد این کشور شدند.

 • لوکس ترین هتل های دبی با چشم‌اندازی بی‌نظیر

  لوکس ترین هتل های دبی با چشم‌اندازی بی‌نظیر

  اگر قصد دارید از مناظر ساحل، غذاهای درجه‌ی یک و امکانات رفاهی عالی در دبی لذت ببرید در یکی از بهترین هتل های لوکس این شهر دبی اقامت کنید. دبی که یکی از سریع‌ترین شهرهای در حال رشد جهان است، برخی از بی‌نظیرترین هتل‌های خلیج فارس را در خود جای داده است.

 • سفری جذاب به آسیای شرقی و آشنایی با طبیعت بکر آن

  سفری جذاب به آسیای شرقی و آشنایی با طبیعت بکر آن

  در سال های اخیر سفر کردن به یک بخش اجتناب ناپذیر از زندگی هر شخصی تبدیل شده است و روزانه مسافران زیادی جهت تفریح و یا گذراندن تعطیلات نوروزی یا تابستانه با استفاده از تورهای خارجی عازم سفر به کشورهای مختلف با طبیعت بکر می شوند.

 • بدون ویزا به این کشورها سفر کنید

  بدون ویزا به این کشورها سفر کنید

  شاید اگر هیچ وقت قصد تجربه کردن سفرهای خارجی و گذراندن تعطیلات در کشورهای توریستی و جذاب دنیا را نداشته باشید، این موضوع به ذهنتان خطور نکند که گذرنامه ایرانی چقدر اعتبار و آزادی سفر به شما اعطا می‌کند و به عنوان یک شهروند ایرانی می‌توانید بدون ویزا به کدامیک از کشورهای دنیا سفر کنید؟

 • چگونه اقامت اروپا بگیریم؟

  چگونه اقامت اروپا بگیریم؟

  با توجه به فرصت‌های عالی تحصیلی و کاری در حوزه اروپا، تعجب‌آور نیست که بسیاری از افراد مشتاق هستند اقامت اروپایی گرفته و در کنار آن پاسپورت یکی از کشورهای اتحادیه اروپا را دریافت کنند.

 • اتهام به سازنده هتل انگلیس در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ حامی القاعده هستید!

  اتهام به سازنده هتل انگلیس در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ حامی القاعده هستید!

  از قطر خبری جنجالی انعکاس پیدا کرده مبنی بر این که سازندگان قطر «تیوولی سوق‌الوکره» از گروه تروریستی القاعده حمایت می‌کنند و منبع پولشویی هستند.

 • در سفر به ترکیه چه ورزش هایی می توانیم انجام دهیم؟

  در سفر به ترکیه چه ورزش هایی می توانیم انجام دهیم؟

  بسیاری از علاقمندان به ورزش دوست دارند در سفر هم از فعالیت خود دور نشوند. البته که ترکیب کردن تعطیلات با فعالیت‌های بدنی، راهی عالی برای لذت بردن از اوقات فراغت است.

 • بازارهای شبانه و بازارهای شناور بانکوک

  بازارهای شبانه و بازارهای شناور بانکوک

  بانکوک شهر نور است و هیجان! شهری که با داشتن ده‌های مراکز خرید گوناگون و جاهای دیدنی متنوع جان می‌دهد برای ماجراجویی. در این شهر بازارهای شبانه‌ای وجود دارد که تا پاسی از شب به فروش اجناس با بهترین قیمت می‌پردازند.

 • معرفی بهترین جاذبه های گردشگری کانادا

  معرفی بهترین جاذبه های گردشگری کانادا

  کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان و دارنده ی طبیعت بکر و زیبا شناخته می شود. کانادا به عنوان کشوری نوپایه و نوگرا و همچنین مهاجر پذیر معروف است. با شناخت بهتر زیبایی‌های این کشور می‌توان به علت علاقه‌ی بسیاری از مردم جهان برای مهاجرت و سفر به کانادا پی برد. در این مطلب سعی می کنیم با بهترین جاذبه های گردشگری کانادا آشنا شویم.

 • بهترین کشورها برای مسافرت در زمستان

  بهترین کشورها برای مسافرت در زمستان

  برای بسیاری، زمستان بهترین زمان سال برای رفتن به مسافرت است. زمستان علاوه بر این که به خاطر جشن‌های کریسمس و تعطیلات سال نو جذاب است و امکان تفریح فراوانی را به گردشگران می‌دهد، دمای متفاوت هوا در این فصل نیز، افرادی که به تفریحات زمستانی مختلف علاقه دارند را به خود جذب می‌کند. با این حال، رفتن به تعطیلات در زمستان مستلزم آن است که بدانید بهتر است کجا بروید و چه کاری انجام دهید.