• واکنش میراث فرهنگی به خبر وجود تونل جنگ جهانی اول زیر محوطه راه‌آهن اهواز؛ کشف جدیدی نیست | پیش از انقلاب دفتر ستادی بود

  واکنش میراث فرهنگی به خبر وجود تونل جنگ جهانی اول زیر محوطه راه‌آهن اهواز؛ کشف جدیدی نیست | پیش از انقلاب دفتر ستادی بود

   سرپرست معاونت میراث‌فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: وجود تونل، زیر محوطه راه‌آهن اهواز کشف جدیدی نیست.

 • عوامل مؤثر بر قیمت بلیط استانبول به تهران

  عوامل مؤثر بر قیمت بلیط استانبول به تهران

  سفر به استانبول ترکیه یکی از پرطرفدارترین مسافرت‌های است که از سوی ایرانی‌ها همه‌ساله دنبال می‌شود. افراد همیشه این سفر خاطره‌انگیز را با نرخ‌های بلیط با تعرفه‌های قیمتی متفاوت در مسیر رفت‌وبرگشت دنبال کرده‌اند. 

 • چطور بلیط هواپیما ارزان نجف بخریم؟

  چطور بلیط هواپیما ارزان نجف بخریم؟

  شهر نجف در کشور عراق به دلیل وجود بارگاه امام علی (ع) و سایر جاذبه‌های مذهبی در آن اهمیت زیادی دارد و یکی از مقاصد پرطرفدار برای سفر به شمار می‌رود. سفر به این شهر در ایام خاصی از سال هزینه بیشتری دارد اما می‌توان در شرایطی با خرید بلیط هواپیما ارزان با هزینه کمتری به نجف اشرف سفر کرد.

 • کانال های خرید بلیط لحظه آخری

  کانال های خرید بلیط لحظه آخری

  بلیط هوپیما لحظه آخری وسوسه انگیز ترین بلیطی است که ممکن است برای سفر بخرید. این بلیط ها دارای شرایط مناسب برای سفرهای کاری بوده که می توان در آخرین لحظات نزدیک به پرواز رزرو کرد و به سرعت خود را به فرودگاه رسانده و عازم سفر شوید.

 • معرفی شرکت های هواپیمایی دولتی ایران

  معرفی شرکت های هواپیمایی دولتی ایران

  در ایران چندین ایرلاین وجود دارد که برخی از آن ها دولتی هستند و برخی از آن ها به صورت خصوصی فعالیت می کنند. همچنین ناوگان هوایی ایران شامل خطوط نظامی و نیمه خصوصی نیز می باشد.

 • پروازهای ارزان داخلی با تخفیف ویژه، فلای تودی

  پروازهای ارزان داخلی با تخفیف ویژه، فلای تودی

  این روزها خرید آنلاین بلیط هواپیما بهترین گزینه هم برای گردشگران و هم برای کسانی است که با توجه به شرایط کار و زندگی خود به طور مداوم در حال سفر هستند. اما سوال اینجاست که چه زمانی، چگونه و از کجا بلیط پرواز آنلاین و ارزان قیمت داخلی رزرو کنیم.

 • چگونه در سریع‌ترین زمان، بلیط هواپیما بخریم؟

  چگونه در سریع‌ترین زمان، بلیط هواپیما بخریم؟

  سفر هوایی با هواپیما، یکی از راحت‌ترین روش‌های سفر است. حال این روش راحت سفر، با خرید آنلاین بلیط هواپیما در سریع‌ترین زمان ممکن، راحت‌تر نیز خواهد شد. ما در این مقاله قصد داریم نکات مهمی را درباره خرید آنلاین بلیط هواپیما به شما بگوییم و در نهایت بگوییم که چطور می‌توانید بلیط هواپیما به مقصد مورد نظرتان را با بهترین قیمت خریداری کنید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 • ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما را از کجا بخریم!؟

  ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما را از کجا بخریم!؟

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت، کاری سخت و وقت‌گیر است. البته زمانی که ندانید چگونه و از کجا بلیط هواپیما را بخرید. برای خرید بلیط هواپیما یک منبع معتبر و ارزان باید پیدا کنید تا به راحتی و بدون نگرانی از قیمت بالا اولین مرحله سفرتان را انجام دهید.