زیباترین باغ های جهان را بشناسید | از باغ سامورایی ها تا کاخ ورسای لوئیز چهاردهم

هیچ انکاری وجود ندارد که گذراندن اوقات فراغت در طبیعت تأثیر تسکین دهنده ای بر ذهن و بدن انسان دارد. با تابستانی که در آن زمین در حال گردش کامل در نیمکره شمالی است، اکنون زمان مناسبی برای حضور در فضای باز و دیدن برخی از الهام بخش ترین باغ های جهان در آفتاب است.

چمدان - در اینجا لیستی زیباترین پارک های جهان را به شما ارائه می‌دهیم، مکان‌هایی که می توانید شاهد نمایش های فصلی خیره کننده باشید.

 باغ لانگ وود، پنسیلوانیا، ایالات متحده

 باغ لانگ وود، پنسیلوانیا، ایالات متحده

این باغ، بهترین باغ گیاه شناسی در آمریکا است. مساحت لانگ وود بیش از ۱۰۰۰ هکتار است و معماری را با باغبانی و آموزش مردم در مورد منطقه محلی مخلوط کرده است. این باغ که تقریباً ۳۰ مایل با فیلادلفیا فاصله دارد، دارای باغ های سرپوشیده و فضای باز و خانه ای درختی است که مناسب تماشای پرندگان و حتی یک تئاتر روباز برای اجرای برنامه ها و رویدادهای تابستان است. این باغ یک منطقه برای پیک نیک، باغچه ای برای کودکان و فضاهای سرپوشیده برای تفریح ‌ارائه می دهند. تمام آنها در حال حاضر بسته شده اند و باغها فقط برای اعضا آزاد است

 باغ کو، لندن، انگلیس، انگلستان

 باغ کو، لندن، انگلیس، انگلستان

 باغ کو واقع در جنوب غربی لندن، یکی از متنوع ترین باغ های جهان با بیش از ۵۰، ۰۰۰ گیاه زنده و نقاط زیادی برای لذت بردن از ناهار پیک نیک است. همچنین به خاطر ساختمانهای ویکتوریایی کاملاً حفظ شده و مجلل، بزرگترین سازه شیشه ای ویکتوریا در جهان شناخته شده است. در طول تابستان، از ورودی ویکتوریا گیت تا خانه پالم (یک جنگل بارانی سرپوشیده قابل توجه)، به لطف وفور گلهای زیبا، درمانی برای چشم و بینی است.

کاخ ورسای، پاریس، فرانسه

کاخ ورسای، پاریس، فرانسه

 با یک قطار یک ساعته از پاریس، به کاخ پادشاه لوئیز چهاردهم ساخته شده در قرن هفدهم می‌رسید که به دلیل تالار آینه ها و اتاق هایی که با طلا پوشیده شده اند، مشهور است. اما همچنین یکی از شلوغ ترین باغ های جهان است. یک دریاچه و یک فضای بسیار سرسبز، در باغ وجود دارد. در حالی که در دنیا باغهای دیگری وجود دارند که فضای رنگارنگ تری دارند، ورسای عظمت خاص خودش را دارد. هر شنبه در تابستان، آنها فواره های باغ را فعال می‌کنند و موسیقی زنده در باغ برگزار می شود. این دقیقاً مانند زمان لوئیز چهاردهم است.  

 باغ بودنانت، ولز، انگلستان