۵ مکان تاریخی که هنگام بازدید از برلین آلمان نباید از دست بدهید | از دیوار برلین تا دروازه براندنبورگ

برلین با انرژی بی‌نظیر شبیه جای دیگری در جهان نیست. این یک شهر بزرگ و پیشرفته است که گالری‌های هنری شیک، مکان‌های غذاخوری نوآورانه و موسسات فرهنگی٬ مانند اپرای دولتی برلین را ارائه می‌دهد. برلین همچنین یک مرکز برای کار آوانگارد در موسیقی، هنرهای تجسمی و تصویری است.

چمدان - در اینجا گذشته هرگز به دور از چشم نیست و بناهای تاریخی مانند بنای یادبود هولوکاست و یادبود دیوار برلین نقطه اصلی سراسر شهر است. این شهر همچنین شهرت خود را با معماری مدرن و نوگرای پر زرق و برق مانند سالن کنسرت برجسته برلین فیلارمونا با سقف در حال چرخش در طلای خیره کننده بازسازی کرده است. بازدیدکنندگان از روح آرام و دلپذیر این شهر لذت خواهند برد.

مکان‌های دیدنی برلین

۱. دروازه براندنبورگ: نماد آزادی

دروازه براندنبورگ برجسته ترین نقطه توریستی برلین است. تا سقوط دیوار برلین در سال ۱۹۸۹، این بنای تاریخی در مرز این شهر ایستاده بود. در حال حاضر فقط یک مسیر پیاده روی کوتاه از این بنا تا یادبود کشتار یهودیان اروپا فاصله است، این نماد اتحاد است. این بنا به عنوان یک دروازه باشکوه به کوچه‌های سبز تیرگارتن(Tiergarten) عمل می‌کند و زمینه‌ای مناسب برای تجمعات مدنی از تظاهرات مردمی تا جشن‌های ملی ارائه می‌دهد.
 

۲. ساختمان ریچستاگ Reichstag: ۳۶۰ درجه برلین

فقط چندین گام دورتر از دروازه براندنبورگ ساختمان ریچستاگ، خانه مجلس آلمان قرار دارد. ریچستاگ در سال ۱۹۳۳ به آتش کشیده شد و تقریبا به‌طور کامل در جنگ جهانی دوم نابود شد و تا سال ۱۹۹۹ بسته باقی ماند. امروزه، گردشگران می‌توانند از پارلمان مجددا بازدید کنند و از گنبد شیشه‌ای جدید - نماد احیای ملی – چشم انداز پانورامیک برلین را تماشا کنند.
 

۳. Museumsinsel : جزیره‌ای شگفت انگیز

همانطور که رودخانه Spree برلین از مرکز شهر عبور می‌کند، تقریبا توسط جزیره موزه رگال قطع می‌شود. پنج تا از بزرگترین موزه‌های جهان، با مجموعه‌های برجسته خود از جمله نسخه اصلی محراب پرگامون و دروازه ایشتار در این محل قرار دارند. کلیسای برلین با معماری شگفت انگیز، نمادی عالی برای شهر می‌باشد.
 

۴. گالری East Side: تصاویر متحد شدن

گالری East Side طولانی‌ترین قسمت دیوار برلین می‌باشد که هنوز پابرجا است - نمادی از سرکوب جنگ سرد، نماد بین المللی آزادی است. با نقاشی‌های هنرمندان از سراسر جهان پوشیده شده است، بین دو محله محبوب برلین، Kreuzberg و Friedrichshain قرار دارد.
 

۵. Tempelhofer Feld: فرودگاهی که تبدیل به پارک تفریحی شده است


پارک Tempelhof بین نواحی نئولولن Neukölln  و شونبرگ Schöneberg در جنوب برلین قرار دارد. فرودگاه در سال ۲۰۰۸ بسته شد و این فضای باز گسترده خیلی زود توسط شهرداری بازسازی و به روی عموم باز شد. اینجا مکانی است که همه برای بازی می‌آیند، می‌توانند آزادانه روی باندهای عظیم راه بروند ، در دشت‌های چمن دار پیک نیک داشته باشند و در ساختمان فرودگاه گردش کنند.

kayak.com

کد خبر 247779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =