لیست ۵ تایی از مهم ترین وب سایت های توریستی دنیا

سفر به هر نقطه از ایران و جهان قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارد و قطعاً اینکه انتظار داشته باشیم خودمان همه موارد را تجربه کنیم به دور از ذهن است.  

بهترین سایت های توریستی در دنیا به ما کمک می کنند تا تجربه ای که سایر افراد پشت سر گذاشته اند را بهتر بشناسیم. همینطور می توانیم با جاذبه های گردشگری مقصد مورد نظر بیشتر آشنا شویم و بهترین تصمیم گیری را داشته باشیم.

Travellingtopic

Travellingtopic

Travelling Topicرتبه خوبی در لیست سایت های توریستی کسب کرده است. این سایت به شما کمک می کند تا سفری آسان و رضایت بخش داشته باشید. در سایت علی بابا بیشترین تمرکز روی فروش بلیط و خدمات مربوط به گردشگری بود، اما تراول تاپیک فضایی داستان گونه در نظر گرفته است. روزی که یک گردشگر آمریکایی اقدام به نوشتن و انتشار داستان سفر خود به کشور های مختلف گرفت فکرش را نمیکرد که بتواند یک مرجع اطلاعاتی بی نظیر مثل تراول تاپیک برای گردشگران فراهم سازد.

در این سایت راوی وجود دارد که از تجربیات سفر خود می گوید. هتل خوب و بد را معرفی می کند. همینطور راحت ترین روش های سفر کردن را آموزش می دهد. تجربیات تلخ را با شما در میان میگذارد تا مجبور به تکرار آن نباشید. کسانی که قصد سفر فشرده به کشورهایی مثل ترکیه، امارات، فرانسه و حتی اسپانیا دارند به کمک اطلاعات این سایت می توانند بهترین تصمیم گیری را داشته باشند و از زمان خود نهایت استفاده را ببرند.

علی بابا، جامع ترین پرتال خرید بلیط سفر

 علی بابا

اگر به دنبال محبوب ترین سایت های توریست و گردشگری هستید، علی بابا دقیقاً یک پیشنهاد هوشمندانه خواهد بود. سایتی که با خدمات گردشگری بی نظیر خود اعم از فروش بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما شناخته شده است. این سایت امروزه توانسته تورهای گردشگری شگفت انگیزی را به شما پیشنهاد دهد. سطح رضایت از سایت علی بابا بسیار بالاست، البته دلیل آن مشخص است. در این سایت بهترین هتل ها در شهر مقصد به شما معرفی می شود. همینطور مقاصد گردشگری برای سفرهای فشرده معرفی خواهد شد و بهترین بانک اطلاعاتی برای بررسی موقعیت مقصد گردشگری است. سیستم پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت علی بابا سبب شده تا خیال گردشگران از بابت خدمات سفر جمع باشد. نظم دهی بی نظیر شرایط فروش بلیط در سایت علی بابا سبب شده تا کاربر بتواند با کمترین سر در گمی اقدام به رزرو بلیط داشته باشند.

Tripexpert تخصصی ترین سایت گردشگری

لیست ۵ تایی از مهم ترین وب سایت های توریستی دنیا

Tripexpert به عنوان یک سایت تخصصی در حوزه گردشگری شناخته می شود. بنابراین مبرهن است که باید در این لیست قرار بگیرد. حال چرا می گوییم تخصصی؟ حقیقت این است که در سایت Tripexpert نظراتی که ارائه می شود از سوی کارشناسان و متخصصان حوزه گردشگری است. در این سایت اطلاعات مفیدی در مورد انواع هتل های شهر مقصد از نظر رتبه بندی به دست می آورید. همینطور این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا بدانید در چه فصلی از سال سفر کنید تا با قیمت های نجومی روبرو نشوید. وضعیت حمل و نقل شهری مقصد و همینطور شرایط خرید و سیستم های حمل و نقل گردشگری نیز به طور دقیق توضیح داده می شود. Tripexpert بهترین سایت برای رزرو هتل محسوب می شود. این سایت کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل تعطیلات خود را پشت سر بگذارید.

سفرمارکت پیشنهادی ارزان اما مطمئن

در این لیست، سفر مارکت به واسطه فناوری های روز دنیا به منظور پاسخگویی به نیاز بازار گردشگری ایران، توانسته راه حل جامعی ارائه دهد. سفر مارکت بستری فراهم ساخته تا همکاری های مشترک با آژانس های مسافرتی در سراسر ایران صورت بگیرد. همینطور بهترین و مناسب ترین شرایط برای کاربران فراهم می شود تا بتوانند مقایسه قیمت داشته باشند. مثلاً خرید بلیط هواپیما مثل خرید هر خدمت یا محصول دیگری باید در زمان مناسبی صورت بگیرد. کسانی که قصد خرید بلیط هواپیما در روزهای اخر هفته دارند باید هزینه بیشتری پرداخت نمایند. سفر مارکت لاین های مقایسه ای قدرتمندی در نظر گرفته است. شما می توانید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما را به راحتی جستجو کنید. کسانی که به دنبال بهترین سایت های گردشگری برای سفرهای اقتصادی و با هزینه کم هستند سفر مارکت را از دست نخواهند داد.

با Oyster خیالیان بابت هتل راحت است!

محل اقامت و یا هتلی که قرار است در سفر انتخاب کنید از مهمترین فاکتورهای سفر محسوب می شود. اما موضوع این است که تصاویری که از هتل ها در گوگل دیده می شود اغلب به دور واقعیت هستند. شما با دیدن تصاویری که سرچ کرده اید هتل مورد نظر را انتخاب می کنید.

اما پس از حضور در هتل همه باورهای شما از بین می رود. Oyster سایتی است که توانسته واقعی ترین تصاویر از فضای هتل های مختلف در سراسر دنیا را جمع آوری نماید. گالری تصاویر این سایت بی نظیر است و تنوع تصاویر به قدری زیاد است که تصمیم گیری را برای شما آسان تر می کند. در واقع شما با بررسی هتل هایی که تصویرشان در سایت Oyster در واقعی ترین حالت ( به دور از اغراق) اپلود شده است، تصمیم می گیرید که در کدام هتل اقامت داشته باشید.

Oyster توانسته یکی از بهترین سایت های گردشگری در ایران و جهان را به خود اختصاص دهد چون تمرکز اصلی این سایت بر پایه صداقت است.

جمع بندی

با بررسی سایت های گردشگری می توانید ارزان و مطمئن سفر کنید و بهترین خاطرات را رقم بزنید و این یعنی یک تیر و چند نشان! یعنی شما بهترین فصل سفر، باکیفیت ترین هتل و بهترین مقصد گردشگری را با قیمت ارزان رزرو می کنید. سیستم مقایسه ای که برای تهیه بلیط و هتل در نظر گرفته شده سبب می شود تا مشکلات موجود به حداقل برسند و ریسکی در انتخاب وجود نداشته باشد.

کد خبر 249989