معرفی مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه + تصاویر

این صومعه بندیکت قرون وسطی یکی از دیدنی‌ترین مناطق اروپا است. قدمت آن به قرن هشتم می‌رسد از سال ۹۶۶، دوک‌های نرماندی و به دنبال آن پادشاهان فرانسوی، از توسعه یک صومعه بزرگ بندیکتین در مونت سن میشل حمایت کردند. بناهای باستانی باشکوه در دوران قرون وسطی به آن افزوده شد. صومعه تبدیل به یک مرکز مشهور یادگیری شد.

چمدان - با وجود وضع وخیم کانال‌های بین المللی، تعداد زیادی زائر از آن بازدید کردند. با این حال، مسیرهای شیب‌دار در پایه جزیره برای نگه داشتن نیروهای انگلیسی ساخته شده است. سایر ساختمان‌های خوب در امتداد خیابان روستای شیب دار بالا رفتند، اکنون به موزه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و بوتیک‌ها تبدیل شده‌اند تا گردشگران امروزی بتوانند از آن لذت ببرند.

مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه

مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه

مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه

مونت سن میشل تقریباً ۲.۵ میلیون میهمان در سال را پذیرایی می‌کند. با این تعداد زیاد بازدید کنندگان زیاد، مهم است که برنامه‌ریزی دقیق باشید. در اینجا مواردی وجود دارد که می‌بایست پیش از بازدید از مونت سن میشل بدانید تا سفر خود را یک خاطره به یاد ماندنی تبدیل کنید.

برای اقامت شبانه در منطقه برنامه ریزی کنید

مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه

مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه

اگرچه سفر یک روزه به مونت سن میشل از پاریس امکان پذیر است، اما این یک سفر طولانی است. درعوض، برنامه‌ریزی کنید که حداقل یک شب را در منطقه بگذرانید.

جزر و مد را دنبال کنید

مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه

جزر و مد کانال همیشه در حال تغییر است، دائما در حال افزایش و ریزش در اطراف جزیره است. هر دو سناریو مزایای خود را دارند. در طول موج زیاد، مونت سن میشل سورئال به نظر می‌رسد. جزر و مد کم به همان اندازه جالب است و به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا در محیط اطراف آن قدم بزنند و آن را از یک نقطه دیدگاه متفاوت مشاهده کنند.

برنامه ریزی برای راه رفتن و بالا رفتن از پله ها

مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه

صعود به مونت سن میشل قابل توجه است. مسیر منتهی به بالا شیب دار، باریک و سنگفرش است. همچنین پله‌های لازم برای صعود وجود دارد. حتما یک جفت کفش مناسب برای راه رفتن بیاورید.

بازدید از مکان‌های اطراف

مونت سن میشل: نرماندی، فرانسه

ورود به مونت سن میشل رایگان است و می‌توانید روز را صرف گذراندن در دهکده و دیدن منظره‌های اطراف آن کنید. با این حال، بسیاری از چیزها برای دیدن و انجام از جمله موزه‌ها، کلیساها و البته صومعه دیدنی و جذاب در بالای همه وجود دارد.

منابع : travel.usnews , theculturetrip 

کد خبر 248788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =