کشتی لاکچری برای دوازدهمین مرد ثروتمند انگلیس | مالک تیم فوتبال تاتنهام صاحب عروس دریا

برای اینکه صاحب سهام تیم فوتبال در جزیره شوی باید خیلی خیلی پولدار باشی و از ذهن اقتصادی قوی بهره بگیری. اصولاً تیم‌های لیگ برتر با ذهن اقتصادی مالکان ثروتمندشان است که رشد می‌کنند. در پس این ذهن اقتصادی نیاز به یک جیب پر پول برای خرج کردن است که آن مالک باید حسابی از عهده‌اش بربیاد. وقتی نامت به‌عنوان مالک یک باشگاه بزرگ لیگ برتری آن‌هم در دل پایتخت سر زبان‌ها بیفتد، خیلی زود رسانه‌ها اموال و دارایی‌هایت را زیرنظر خواهند گرفت. اتفاقی که برای جو لوئیس افتاد و رسانه‌های انگلیسی یک شکار خوب از دارایی او به دست ‌آوردند.

کشتی ۱۱۳ میلیون پوندی

برای جو لوئیس ۸۳ ساله زندگی آن‌قدر لذت‌بخش است و هنوز زیبایی‌هایش را دارد که بخواهد برای آسایشش هزینه کند. قیمت کشتی او فقط ۱۱۳ میلیون پوند ارزش دارد که با پول تاپ‌ترین بازیکنان فوتبال برابری می‌کند. آویوا نام کشتی غول‌پیکر جو است که اخیراً آمارش توسط رسانه‌های انگلیسی به بیرون درز پیدا کرده و حسابی مورد توجه مالک تاتنهام است.

بزرگترین کشتی برای مرد ۴ میلیارد پوندی

کشتی مردی که بیش از ۴ میلیارد پوند ثروت دارد آن‌قدر بزرگ است که بین خاص‌ترین کشتی‌ها قرار دارد. عرض کشتی آویوا ۳۲۱ متر است و امکانات رفاهی بی‌نظیری را در خود جای داده است که حتی می‌توان آن را کنار ساحل گذاشت و همان‌جا زندگی کرد.

کشتی لاکچری جو لوئیس

زمین تنیس

شاید باورش برای شما عجیب باشد اما کشتی لوئیس دارای زمین تنیس است. زمینی که به شکلی کاملاً ماهرانه طراحی شده و می‌توان با کمترین تکان آنجا مشغول بازی شد. حتی حالا که رقابت‌های ویمبلدون به خاطر ویروس کرونا لغو شده، جو این قابلیت را دارد که در کشتی‌اش تنیس‌بازی کند و از زندگی لذت ببرد.

کشتی لاکچری جو لوئیس

کشتی لاکچری جو لوئیس

استخر

وقتی در دریا باشید و استخر هم کنارتان باشد تا بتوانید از چشم‌انداز آبی استفاده کنید، یعنی در کشتی آویوا حضور دارید. آویوا دارای استخر است تا لذت راحتی در آن را برای جو و مهمانانش دوچندان کند.

کشتی لاکچری جو لوئیس

دفتر کار

اگر فکر می‌کنید آویوا فقط برای خوش‌گذرانی ساخته شده سخت در اشتباه هستید. بخشی از این کشتی برای انجام امور اداری و کارهای جو در نظر گرفته شده و به نوعی جزو دفتر کار او به حساب می‌آید. به گفته لوئیس می‌توان در این کشتی زندگی کرد و همه کارها را انجام داد.

کشتی لاکچری جو لوئیس

مهمانی تاتنهامی‌ها به باهاماس

باهاماس جای مورد علاقه مالک تاتنهام است و هر زمان که فرصت پیدا کند برای استراحت به آنجا می‌رود. سال ۲۰۱۳ جو تصمیم گرفت بازیکنان تاتنهام را برای سفر به باهاماس به کشتی‌اش دعوت کند. امکانات این کشتی برای بازیکنان آن‌قدر عجیب بود که صحبت‌های مایکل داوسون مدافع وقت تاتنهام این‌طور بازتاب پیدا کرد: «تا قبل از این مهمانی اصلاً لوئیس را ندیده بودیم. امکانات کشتی او غیرطبیعی بود اما خودش انسانی خوب و معمولی بود. با او می‌نشستیم و درباره مسائل مختلف گپ می‌زدیم.»

کشتی لاکچری جو لوئیس

جزو بهترین کشتی‌های دنیا

برای مردی که دوازدهمین انسان ثروتمند بریتانیا به حساب می‌آید داشتن یک کشتی لوکس امری طبیعی به حساب می‌آید. البته کشتی لوئیس آنقدر لوکس و پر از امکانات است که در بین ۵۰ کشتی بزرگ دنیا قرار دارد. آویوا در حال حاضر عنوان ۴۶ را به خود اختصاص داده است.

کشتی لاکچری جو لوئیس

کشتی لاکچری جو لوئیس

منبع: خبرورزشی

کد خبر 248776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =