۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
خطوط هوایی امریکا تعطیل ‌می‌شوند!

خطوط هوایی ایالات متحده در حال آماده سازی برای تعطیلی کامل هستند. در حالی که شرکت های هوایی هنوز منتظر تصمیم کنگره درباره یک برنامه پویا هستند ، به نظر می رسد این شرکت های هواپیمایی اصلی ایالات متحده در حال تهیه نقشه هایی هستند که به طور موقت کاملا تعطیل شوند که این اقدام می تواند داوطلبانه یا به دستور دولت باشد که به این معنی است که سفرهای داخلی در این کشور متوقف می شود.

چمدان -  وال استریت ژورنال روز دوشنبه شب گزارش داد که ناوگان های هوایی با این که پروازهای بین المللی پر سود خود را قطع کرده اند ، پرواز در برخی از مسیرهای داخلی را به سختی و با چند مسافر در هواپیما ادامه می دهند و باید دید که تا چه زمان قادر به ادامه این کار هستند . چندین مرکز کنترل هوایی نیز پس از مشاهده موارد مثبت ویروس کرونا مجبور به بستن شده اند.

 در این گزارش تأکید شده است که هیچ تصمیمی نهایی از طرف این شرکت ها یا دولت ترامپ مبنی بر تعطیلی کامل خطوط هوایی اتخاذ نشده است به خصوص که شرکت های هواپیمایی همچنان محموله های پستی را حمل می کنند ، اما واقعیت این است که اداره امنیت حمل و نقل (TSA) گزارش داده است که در روز یکشنبه در مقایسه با روز مشابه سال گذشته ، ۸۰ درصد کاهش مسافر داشته اند.

منبع : تراول پالس

کد خبر 248347

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =