چمدان: این هواپیمای فوق سبک صبح امروز در حوالی بخش ایوانکی شهرستان گرمسار و در یک کیلومتری فرودگاه خصوصی افلاک آسیا در این شهرستان دچار سانحه شده و سقوط کرد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان ضمن تأیید این خبر از اعزام 2 اکیپ امدادی به محل سقوط این هواپیما خبر داد.

علی آقا یحیایی با بیان اینکه این حادثه را ساعت 9 صبح امنیت پرواز فرودگاه افلاک آسیا به هلال‌احمر استان سمنان خبر داده است گفت: به‌محض اطلاع این حادثه دو اکیپ شامل 6 نفر از نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر به همراه یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان اضافه کرد: متأسفانه دو نفر از سرنشینان این هواپیمای فوق سبک شامل یک مرد و یک زن براثر این سانحه جان باختند.

یحیایی با اشاره به اینکه عملیات امداد و نجات همچنان به اتمام نرسیده است و پایان عملیات هنوز اعلام‌نشده است تصریح کرد: به‌محض کسب اطلاعات تکمیلی، به رسانه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

رضا عامری معاون امداد و نجات هلال‌احمر شهرستان گرمسار نیز در این زمینه با بیان اینکه هواپیمای آموزشی در ارتفاع 150 متری از سطح زمین دچار حادثه شده و سقوط کرد گفت: این سانحه در حدود 300 تا 500 متری از فرودگاه افلاک ایوانکی رخ داده است.

وی با اشاره به مرگ هر دو سرنشین این هواپیما گفت: در اثر این حادثه کاپیتان فتحی‌نژاد که 51 سال سن داشته و خانم حسینی‌نژاد که از نیروهای آموزشی بوده جان باختند.

تصاویر این حادثه را در زیر ببینید:

سقوط هواپیمای فوق سبک در گرمسار

سقوط هواپیمای فوق سبک در گرمسار

سقوط هواپیمای فوق سبک در گرمسار

سقوط هواپیمای فوق سبک در گرمسار

ویدئویی از محل این حادثه را نیز در زیر ببینید:
کد خبر 240098

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =