پیشنهاد احداث سرویس بهداشتی و آب شرب در خیابان سی تیر | کتابفروشی در کنار کباب‌فروشی

چمدان : احمد مسجد جامعی روز یکشنبه در هشتاد و دومین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه پروژه خیابان سی تیر با پروژه‌های دارالخلافه و تهران قدیم متفاوت است، افزود: روندی مداوم و به دور از هیجان بر این پروژه حاکم بود و به آن به عنوان کار سازه‌ای نگاه نشد.

وی افزود: در کنار کار پیاده راه‌سازی و حضور دکه‌ها برای فروش اغذیه، گروه‌های داوطلب نیز به اجرای نقالی خوانی، پرده‌خوانی و آواز و موسیقی می پردازند و دکه‌هایی نیز برای فروش کتاب و صنایع دستی ایجاد شده است.

عضو شورای شهر تهران عنوان کرد: به نوعی در این خیابان کباب فروشی، کتابفروشی را در کنار خود آورده است و وقتی این فعالیت‌ها به طور خود جوش انجام می‌شود مردم هم حضور خواهند داشت.

مسجد جامعی با بیان اینکه حضور مردم در این خیابان 40 برابر شده است یادآورشد: سی تیر که پیش از این محیطی مرده بود، شور و نشاط افزایش پیدا کرده و زندگی شهری و شبانه به آن اضافه شده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بسیاری از پروژه‌ها در گذشته چنین ادعاهایی داشتند اما از آنجا که با تبلیغات گسترده همراه بودند نتوانستند موفق باشند.

این عضو شورای شهر تهران همچنین گفت: پیشنهاد می‌کنم برای این خیابان سرویس‌های بهداشتی پیش بینی شود و دسترسی به آب شرب برای حاضران فراهم شود و مبلمان شهری مناسب نیز برای حضور خانواده‌ها به ویژه کودکان باید در خیابان نصب شود.
کد خبر 110961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =