حرکت دومین قطار گردشگری در مسیر تهران - جنگل ابر | مسافران کدام جاذبه‌های گردشگری را می‌بینند؟

چمدان :  فرشاد زادخور مدیر کل راه آهن شمالشرق (۱) با بیان اینکه دومین قطار گردشگری به مقصد شاهرود و جنگل ابر به حرکت درآمد، گفت: دومین قطارگردشگری، گردشگران را با قطار از ایستگاه تهران درمسیری ۴۲۹ کیلومتری سیر می‌دهد و به ایستگاه شاهرود می‌رسد.

وی درباره جذابیت‌های این مسیر توضیح داد: جاذبه‌های گردشگری این مسیر فراوان است و جنگل شگفت انگیز ابر، شهر بسطام، آرامگاه بایزید بسطامی و آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی در این مسیر قرار دارد.

وی افزود: بازارهای تاریخی وسایر اماکن تاریخی وگردشگری هم در این مسیر گردشگری وجود دارد که از دیگر جذابیت‌های این مسیر است.

زادخور افزود: دسترسی آسان، حس و حال دوستی، راحتی و آرام بخش بودن سفر و گردشگری با قطار نکته‌ای است که در این سفر مسافران تجربه می‌کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاع در خصوص چگونگی خرید بلیت قطارهای گردشگری واطلاعات بیشتر با سامانه صدای مسافر راه آهن (شماره ۰۲۱۵۱۴۹) تماس بگیرند و از این امکان جدید برای گردشگری با قطار استفاده کنند.

این قطار گردشگری با تعامل بخش خصوصی و راه آهن جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده و در صورت استقبال گردشگران به صورت برنامه‌ای اعزام می‌شود.
کد خبر 55665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =