صاحب این لابراتور در این بار می‌گوید: "در هفته دو تور برای رفتن به داخل این اتاق برگزار می‌شود که باید در گروه‌های کوچک و حداکثر 10 نفری صورت بگیرد، در برخی مواقع نیز تورها به صورت شخصی و تک نفره انجام می‌گیرند."

"برای برخی از افراد این سکوت بی‌پایان می‌تواند ترسناک باشد، چرا که وقتی وارد اتاق می‌شوید همه چیز به طرز دلهره آوری ساکت است به طوری که ممکن است به روی گوش‌هایتان احساس فشار داشته باشید. بین سی ثانیه تا یک دقیقه بعد از ورود به اتاق، احساس می‌کنید صداهایی را می‌شنوید اما صدایی که گوش خودتان ایجاد می‌کند، بعد از بیست دقیقه کم کم صدای استخوان‌های خود که با یکدیگر برخورد می‌کنند را می‌شنوید و اگر تا سی دقیقه دوام بیاورید و در اتاق بمانید احتمالا بتوانید صدای طپش قلبتان را بشنوید. هر چند این مدت زمان از هر فرد تا فرد دیگر متفاوت است."تمام این صداهایی که می‌شنوید می‌تواند به شما استرس بدهد چرا که تصور ما از سکوت، سکوت است اما وقتی وارد ساکت‌ترین نقطه می‌شوید از شدت ساکت بودنش صداهایی را می‌شنوید که هیچ کجای دیگر نخواهید شنید و این تجربه بسیار خارق العاده است.

صاحب این لابراتور می‌گوید بیشتر افرادی که وارد این اتاق می‌شوند سریع از آن خارج می‌شوند چرا که تصور آنها از سکوت واقعی با آنچه با آن روبه رو می‌شوند متفاوت است و این سکوت برایشان بسیار ترسناک خواهد بود.

کد خبر 4717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =