کاهش بی‌سابقه مسافر در جزیره کیش | ضریب اشغال هتل‌های کیش به زیر 50 درصد رسید

چمدان : مسیح الله صفا گفت: وی افزود: هر ساله و در ایام جشنواره تابستانی، هتل‌ها و ایرلاین‌ها قیمت‌های خود را کاهش می‌دادند و در نهایت یک پکیج بسیار مناسب برای مسافران تهیه می‌شد اما در سال جاری، ایرلاین‌ها به صورت غیر منطقی نرخ‌های خود را افزایش داده‌اند.

رئیس جامعه هتلداران جزیره کیش با اشاره به ضریب اشغال زیر 50 درصدی اکثر هتل‌های کیش گفت: این موضوع طی 21 سال اخیر بی‌سابقه بوده است.

[related-post id="42394"]

صفا در مهر ماه 96 نیز با انتقاد از وضعیت گردشگری گفته بود: هتل‌ها، رستوران‌ها و مراکز تفریحی جزیره، روزهای تلخ خالی بودن از گردشگر را تجربه می‌کنند.

رئیس جامعه هتلداران جزیره کیش همچنین به افزایش قیمت‌های پرواز شرکت کیش ایر اشاره کرده و گفته بود: کیش ایر متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش است و فلسفه ایجاد این شرکت هواپیمایی، توسعه ورود گردشگران به جزیره بوده است.

صفا خاطرنشان کرده بود: این شرکت هواپیمایی با وجود مذاکرات متعدد سازمان منطقه آزاد کیش حتی در دوره برگزاری جشنواره تابستانی حاضر به کاهش قیمت برای افزایش ورود مسافر به جزیره نشد و بیشتر پروازهای خود را به سایر مناطق داخلی و خارجی از جمله ارمنستان ، ترکیه و ... هدایت کرد.

[related-post id="40198"]

صفا اضافه کرده بود: همچنین یکی از علل رکود بی‌سابقه هتل‌های جزیره تصمیم تامل برانگیز سازمان منطقه آزاد کیش در صدور مجوز برای اجاره خانه‌های استیجاری شبانه جزیره به گردشگران بود.

[related-post id="1630"]
کد خبر 46688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =