چمدان :  رشیدی مالک هتل گران میراث رشیدیه درباره وضعیت ساخت این هتل به چمدان گفت: فاز نخست هتل تا حدود 6 ماه دیگر افتتاح خواهد شد و پس از آن اجرای فاز دو را نیز در نظر داریم.

او با اشاره به جزئیات این هتل لوکس گفت: فاز نخست حدود 11 هزار متر مربع است اما فاز دوم 100 هزار متر مربع وسعت دارد که 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز دارد.

رشیدی هتل خود را یک اثر ملی دانست و گفت: 17 سال است که این پروژه شروع شده و امیدواریم طی 6 تا 7 ماه آینده این هتل افتتاح شود.

مالک این هتل درباره وضعیت حمایت‌ها و نیازها برای ادامه این پروژه گفت: تاکنون کمکی نشده است. این پروژه گسترده است و برای فاز دوم باید حمایت شود.به گزارش چمدان، هتل گران میراث رشیدیه تهران در دو فاز در حال ساخت است. فاز اول که از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی برخوردار است، در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع در دست اجراست و شامل 45 واحد اقامتی، چهار رستوران، یک تالار بزرگ پذیرایی، یک رستوران سنتی، مجموعه ورزشی و مجموعه آبی خواهد بود. فاز دوم هتل گران میراث نیز که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد، شامل 300 واحد اقامتی، مجموعه ورزشی، تالار و رستوران خواهد بود. نقاشی‌ها، طرح‌های مختلف ادوار گذشته و معماری اصیل ایرانی این پروژه، برگی از تاریخ ایران را به تصویر کشیده است.
کد خبر 40754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =