چمدان : سلمان خدادادی با اشاره به بررسی طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به وزارتخانه در کیمسیون مشترکی از مجلس گفت: به دلیل اهمیت موضوع به تشخیص هیأت رئیسه مجلس، این طرح در کمیسیونی مشترک بررسی شد.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار کمیسیون مشترک از دو ماه قبل آغاز شده و تا کنون 6 نشست در این کمیسیون برگزار شده است، افزود: کلیات طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به وزارتخانه در کیمسیون مشترک رأی مثبت آورده است و اعضای کمیسیون وارد جزئیات طرح مذکور شده‌اند.

وی ادامه داد: طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به وزارتخانه در کیمسیون مشترکی از مجلس با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه در حال تدوین بوده و اعضای کمیسیون مشترک به همراه اعضای فراکسیون گردشگری مجلس در همین زمینه نشستی با علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری داشتند.

خدادادی احتمال داد که طرح مذکور تا دو ماه آینده نهایی و برای ورود به صحن علنی مجلس آماده شود و افزود: باید دقت داشت که صرف وزارتخانه شدن سازمان میراث مشکلی را حل نمی‌کند و باید در تدوین شرح وظایف و تعیین اختیارات دقت لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: نمایندگان مجلس تلاش دارند که وزارتخانه‌ای چابک، سبک و کارآمد برای بهبود وضعیت گردشگری طراحی و تدوین کنند.
کد خبر 3715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =