هیترو؛ فعال‌ترین فرودگاه جهان | جدول 10 فرودگاه برتر جهان

چمدان : شرکت سفرهای هوایی هوشمند OAG اطلاعات دیجیتالی و کاربردی را در مورد شرکت‌های هواپیمایی، فرودگاه‌ها، آژانس‌های دولتی و شرکت‌های خدمات سفر ارائه می‌کند. او.اِی.جی شناخته‌شده‌ترین پایگاه داده‌ها درمورد شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌ها را در اختیار دارد و هر ساله با انتشار فهرستی، جزئیات تاریخی پرواز و آینده بیش از 900 شرکت هواپیمایی و بیش‌از 4 هزار فرودگاه را بررسی می‌کند. مقر اصلی این شرکت در انگلستان است اما در ایالات‌متحده، سنگاپور، ژاپن و چین هم دفتر دارد.

این شرکت در تازه‌ترین فهرست 50 فرودگاه برتر جهان از نظر متصل‌کردن خطوط هوایی به هم، فرودگاه هیتروی لندن در انگلستان را در رتبه نخست قرار داد. فرودگاه‌های فرانکفورت در آلمان و آمستردادم در هلند به‌ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را در اختیار گرفته‌اند.

تحلیلگران او‌.ای.جی با بررسی 4 هزار فرودگاه جهان بهترین فرودگاه‌هایی را که تعداد بیشتری از مقصدهای بین‌المللی را به‌هم مرتبط می‌کنند انتخاب کردند.

براساس این تحلیل‌ها، فرودگاه هیترو در مدت یک‌روز در ماه جولای بیش‌از 72 هزار اتصال بین‌المللی را بین پروازهای ورودی به این فرودگاه و پروازهای خروجی برقرار کرده است.

 

جدول 10 فرودگاه بین‌المللی برتر در اتصال مقصدها


ردیف فرودگاه کشور
1 هیترو، لندن انگلستان
2 فرانکفورت آلمان
3 آمستردادم هلند
4 شیکاگو او-هر آمریکا
5 تورنتو کانادا
6 چانگی سنگاپور
7 جاکارتا اندونزی
8 آتلانتا آمریکا
9 کوآلا لامپور مالزی
10 شارل دو گل، پاریس فرانسه

 
کد خبر 3154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =