مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در واکنش به این تصاویر تاکید می‌کند که این کار، فقط در چند ساعت پیک سفر در این محوطه جهانی انجام شده است.

فریدون الهیاری می‌گوید: حمام باغ فین کاشان یکی از پر بازدیدکننده‌ترین مجموعه‌های فرهنگی تاریخی اصفهان است که در روز سوم فروردین حدود 28 هزار نفر از این مجموعه بازدید کردند. طبیعی است که فضای حمام اصولا گنجایش حضور انبوهی از این جمعیت را ندارد و به همین دلیل و برای راحتی مردم فقط در چند ساعت پیک حضور مسافران، این کار انجام شد.وی ادامه می‌دهد: همکاران ما در آن روز تنظیم می‌کردند که به دلیل ازدحام جمعیت بازدیدها در برخی ساعات زمان‌بندی شده باشند و خانم‌ها و آقایان به نوبت بازدید خود را انجام دهند.

الهیاری با بیان اینکه امروز به مسئولان پایگاه جهانی باغ فین کاشان اعلام کردیم تمهید دیگری برای این کار اندیشیده شود تا مردم با آسایش و با خانواده‌های خود از حمام این مجموعه جهانی بازدید کنند به ایسنا گفته است: دوربین‌های مجموعه فین کاشان نیز همه تصاویر را ثبت کرده و نشان می‌دهد در برخی زمان‌ها مانند ساعت 11 روز سوم فروردین و به دلیل پیک مسافران در این محوطه این کار انجام شده است و در دیگر ساعات روز که حضور مسافران کمتر بوده، براساس روال معمول بازدید از باغ فین کاشان انجام شده است.
کد خبر 29908

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسین ۰۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
    با عرض معذرت باید بگم که استان اصفهان فقط به کاشان دستور میده ، درآمد باغ فین که سالانه چندین میلیارد هست رو پس نمیده که هیچ ، دستورات الکی و تشریفاتی هم میده ، تا کی باید این ظلم رو تحمل کنیم و کاشون شهری با این عظمت در فقر امکانات باشه؟