۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
«لوور در تهران» در شبکه چهار

چمدان : نخستین قسمت از ویژه‌برنامه تلویزیونی «لوور در تهران» امروز (دوشنبه) ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه از شبکه ۴ سیما پخش می‌شود. این برنامه تلویزیونی در هشت قسمت تهیه و تولید شده که علاوه بر گزارش روند برگزاری و افتتاح نمایشگاه لوور در موزه ملی ایران به معرفی ۵۶ اثر به نمایش گذاشته‌شده می‌پردازد.

گفت‌وگو با کارشناسان باستان شناسی و موزه‌داری در خصوص آثار به نمایش در آمده به ویژه در مورد دو اثر متعلق به تمدن ایران باستان که به تهران آورده شده از بخش‌های اصلی این ویژه برنامه تلویزیونی است.

در برنامه تلویزیونی «لوور در تهران» گزارش‌های اختصاصی درباره معرفی ویژگی‌های تاریخی آثار، روند آماده‌سازی و افتتاح نمایشگاه و مصاحبه با بازدیدکنندگان لوور تهیه و تولید شده که در قسمت اول این مجموعه، آیین افتتاح موزه لوور در تهران نیز پخش می‌شود.

نمایشگاه آثار لوور در تهران به مدت ۳ ماه (تا تاریخ ۱۸ خرداد ۹۷) در موزه ملی ایران واقع در تهران، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان ۳۰ تیر دایر است.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اختصاصی لوور در تهران به نشانی www.louvreintehran.com از امکانات و تسهیلات دریافت بلیط رایگان برای بازدید از موزه لوور در تهران استفاده کنند.
کد خبر 29686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =