آشنایی با بهترین هتل های استان گیلان

به طور معمول، سفر به شمال ایران برای گردشگران به این صورت است که به جای انتخاب یک اقامتگاه و یک مقصد خاص قبل از سفر، مقاصد متعددی را به عنوان مقاصد میانی با اقامت کوتاه و یک مقصد اصلی با اقامت بلندتر انتخاب می‌کنند.

آشنایی با بهترین هتل های استان گیلان

به طور معمول، سفر به شمال ایران برای گردشگران به این صورت است که به جای انتخاب یک اقامتگاه و یک مقصد خاص قبل از سفر، مقاصد متعددی را به عنوان مقاصد میانی با اقامت کوتاه و یک مقصد اصلی با اقامت بلندتر انتخاب می‌کنند. اگر شما نیز قصد سفر به شمال را در روزهای آینده دارید، مناسب است بهترین هتل‌های موجود در، رشت، بندر انزلی و چابکسر را پیش از سفر شناسایی کنید. آشنایی با بهترین هتل‌های گیلان می‌تواند به شما در سفر به این استان بسیار کمک کند. شهرهای استان گیلان هر یک زیبا و اقامتگاه‌های متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهند. با توجه به تعداد زیاد اقامتگاه‌های با کیفیت در این استان، بهترین هتل در استان گیلان تنها به یک اقامتگاه محدود نمی‌شود و بنابراین در هر شهر از این استان می‌توانید بهترین هتل‌ها را در قالب یک لیست برای بررسی تهیه کنید.

بهترین هتل‌های رشت

اگر قصد سفر به شهر باران‌های بی‌وقفه، رشت، را دارید

 • هتل پنج ستاره بزرگ گیلان (کادوس) رشت

یکی از هتل‌های مشهور و برتر در گیلان، هتل بزرگ کادوس رشت است که توسط کاربران با ارزیابی‌های بسیار مثبت مورد توجه قرار می‌گیرد. این هتل در سال ۱۳۶۲ تأسیس شده و دارای ۹۶ اتاق است. خدمات و امکانات آن شامل رستوران‌های متنوع، کافی‌شاپ، ۴ زمین تنیس، استخر روباز برای آقایان، سالن‌های مجهز با آخرین تکنولوژی روز دنیا، اتاق عقد و سالن عروسی است. هتل بزرگ کادوس رشت زیرمجموعه گروه هتل‌های آریا است و فاصله آن تا دریای خزر حدود ۳۰ کیلومتر است.

آشنایی با بهترین هتل های استان گیلان

 • هتل چهارستاره شبستان رشت

هتل شبستان رشت در اسفندماه سال ۱۳۹۱ با شروع فعالیت خود، به عنوان یک هتل با ۶ طبقه و ۲۰ واحد اقامتی در خدمت میهمانان قرار می‌گیرد. رستوران هتل شبستان غذاهای برتر ایرانی، فرنگی و محلی را به میهمانان و ساکنان شهر رشت ارائه می‌دهد. این رستوران در طبقه ششم هتل قرار دارد و از منظره‌ای فوق‌العاده از شهر رشت برخوردار است که لحظاتی لذت‌بخش را برای شما ایجاد می‌کند. دسترسی آسان به مراکز گردشگری مانند موزه رشت، عمارت کلاه‌فرنگی، باغ قدیمی محتشم و مسجد چله‌خانه از مزایای اصلی اقامت در این هتل به شمار می‌رود.

 • هتل‌آپارتمان سه ستاره صبوری رشت

هتل‌آپارتمان صبوری رشت در سال ۱۳۹۴ با شروع فعالیت خود، به عنوان یک هتل با ۱۰ واحد اقامتی در خدمت مهمانان گرامی قرار می‌گیرد. مقیمان هتل صبوری از دسترسی آسان به نقاط مختلف شهر لذت می‌برند. هتل صبوری رشت به اماکن تاریخی و مذهبی مانند ساختمان تاریخی شهرداری نزدیک است با آن‌ها فاصله زیادی ندارد.

بهترین هتل‌های چابکسر

منطقه چابکسر یکی از مناطق بکر و زیبای گیلان است و آشنایی با بهترین هتل‌های آن ارزشمند است.

 • هتل آهوان چابکسر

یکی از هتل‌های چهارستاره در چابکسر، هتل آهوان چابکسر است. این هتل شامل سه مجموعه اقامتی با نام‌های گل‌نشان، گل‌افشان و ویلایی است. مجموعه گل‌نشان شامل ۱۱ ساختمان سه طبقه، مجموعه گل‌افشان دارای یک ساختمان پنج‌طبقه و مجموعه ویلایی شامل ۵۰ ویلا است. این مجتمع اقامتی آهوان در فاصله ۱۶ کیلومتری جاده رامسر به رودسر قرار دارد. تله کابین رامسر، آبگرم سادات محله و بوستان جنگلی صفارود نیز در نزدیکی این هتل قرار دارند.

 • هتل چهارستاره نارنج متین چابکسر

هتل نارنج متین چابکسر، یکی از هتل‌های نوساز در منطقه چابکسر است و در سال ۱۳۹۹ به طور رسمی افتتاح شده است. این مجتمع شامل ۵۲ واحد سوئیت ویلایی و ۶ بلوک آپارتمان سه طبقه با ۳۰ واحد آپارتمان است. هتل نارنج متین چابکسر در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار دارد و فاصله آن تا منطقه چابکسر حدود ۱۰ کیلومتر است. این هتل از جمله هتل‌های ساحلی چابکسر محسوب می‌شود.

 • هتل سه ستاره گیل ماز چابکسر

هتل گیل ماز چابکسر در سال ۱۳۹۲ به طور رسمی افتتاح شد. این هتل شامل پنج‌طبقه و ۳۶ واحد اقامتی است. در سال ۱۳۹۷، سه واحد سوئیت ساحلی نیز به این مجموعه افزوده شد. موقعیت هتل گیل ماز در نزدیکی شهرهای چابکسر و کلاچای قرار دارد و فاصله آن تا شهر چابکسر حدود ۱۰ کیلومتر است. این هتل سه ستاره در نزدیکی ساحل دریای خزر قرار دارد.

آشنایی با بهترین هتل های استان گیلان

 • هتل‌آپارتمان یک ستاره پاتریس چابکسر

هتل‌آپارتمان پاتریس چابکسر در سال ۱۳۸۳ به طور رسمی افتتاح شد. این هتل شامل سه طبقه و ۱۲ واحد سوئیت و آپارتمان است. یکی از مزایای برجسته هتل پاتریس، دسترسی آسان به ساحل دریا با فاصله ۲۰۰ متر است. مهمانان عزیز با یک پیاده‌روی کوتاه به‌راحتی می‌توانند به دریاچه خزر بروند و لذت ببرند. اماکن گردشگری زیبا و بکر چابکسر مانند چشمه دمکش نیز در نزدیکی این هتل قرار دارند.

 • مجتمع اقامتی پرستو چابکسر

مجموعه اقامتی پرستو چابکسر شامل ۲۰ ویلا ساحلی می‌باشد. مهمانان گرامی با اقامت در این هتل، به راحتی می‌توانند از زیبایی دریای خزر لذت ببرند. مجتمع پرستو در فاصله ۱۳.۵ کیلومتری جاده‌ی رامسر به رودسر واقع شده است.

بهترین هتل‌های بندر انزلی

بندر انزلی به معنای حقیقی یکی از بهترین مقاصد گردشگری است. در این قسمت، ما قصد داریم بهترین هتل‌های بندر انزلی را به شما معرفی کنیم تا در صورت سفر به این شهر زیبا، هیچ نگرانی درباره انتخاب اقامتگاه نداشته باشید.

 • هتل چهارستاره سفید کنار بندر انزلی

هتل سفید کنار در بندر انزلی در سال ۱۳۵۱ به طور رسمی افتتاح شد. این هتل با چشم انداز زیبای دریا در برخی اتاق‌ها، تجربه اقامتی رؤیایی را برای مهمانان خود به ارمغان می‌آورد. این هتل ۳ طبقه و ۱۲۳ واحد اقامتی دارد. این هتل امکانات تجاری و رفاهی متنوعی را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد که باعث استقبال گسترده از آن شده است. از مزایای اقامت در این هتل می‌توان به دسترسی آسان به اماکن گردشگری محلی مانند پل غازیان و آرامگاه میرزا کوچک‌خان اشاره کرد.

 • هتل چهارستاره یاس بندر انزلی

از جمله هتل‌های نوساز و برتر گیلان، هتل یاس در بندر انزلی توسط کاربران مورد تحسین قرار گرفته است. هتل یاس بندر انزلی در سال ۱۳۹۸ بازگشایی شد. مجموعه رفاهی یاس متین شامل پنج ساختمان ۵ طبقه و جمعاً ۱۰۰ واحد اقامتی است. هتل چهار ستاره یاس بندر انزلی در نزدیکی دریای خزر واقع شده است، در سواحل سنگ‌چین بندر انزلی. این هتل در فاصله کوتاهی از تالاب انزلی قرار دارد که دسترسی آسان به آن را فراهم می‌کند.

آشنایی با بهترین هتل های استان گیلان

 • هتل چهارستاره بهشت تالاب بندر انزلی

هتل بهشت تالاب بندر انزلی در سال ۱۳۹۳ با ۱۱ ویلا و ۶ اتاق افتتاح شد. این هتل در نزدیکی تالاب انزلی قرار گرفته است و مهمانان محترم با اقامت در این مکان، از چشم‌انداز زیبای تالاب لذت خواهند برد. محوطه هتل به شکوه و زیبایی طراحی شده است و فضایی دیدنی را فراهم می‌کند. هتل بهشت تالاب بندر انزلی همچنین دارای یک رستوران صخره‌ای و یک کافی‌شاپ معلق بر روی آب است.

 • هتل سه ستاره آرکا بندر انزلی

در سال ۱۳۹۹، هتل آرکا بندر انزلی فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل بر روی ۴ طبقه ساخته شده است و ۱۶ اتاق دارد. هتل آرکا در بهترین نقطه ساحلی شهر واقع شده است، به‌طوری‌که تمامی طبقات به طور کامل به دریا و از سمت دیگر به چشم‌انداز زیبای شهر نگاه می‌کنند. این هتل بر روی ۵ طبقه ساخته شده است. یکی از مزایای موقعیت مکانی هتل سه ستاره آرکا بندر انزلی، فاصله نزدیک آن تا ساحل دریا است.

 • هتل‌آپارتمان سه ستاره ملل بندر انزلی

با هدف خدمت رسانی به گردشگران در منطقه سرسبز شمال، هتل‌آپارتمان سبز بندر انزلی در سال ۱۳۸۹ به فعالیت خود پرداخت. هتل‌آپارتمان سه ستاره ملل بندر انزلی ۱۲ واحد اقامتی به همراه امکانات مناسب دارد. هتل سبز بندر انزلی در خیابان پاسداران واقع شده و سه طبقه دارد.

 • هتل سه ستاره پرشین بندر انزلی

در سال ۱۳۹۲، هتل پارسیان بندر انزلی فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل بر روی سه طبقه ساخته شده است و ۱۴ اتاق و سوئیت دارد. هتل پارسیان با ارائه امکانات رفاهی از جمله رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، به عنوان یکی از بهترین هتل‌های بندر انزلی شناخته می‌شود. مهمانان عزیز هتل پارسیان بندر انزلی توجه داشته باشند که این هتل فاقد آسانسور است و در بخش ورودی دارای چند پله می‌باشد.

 • هتل سه ستاره بلورین بندر انزلی

با هدف خدمت رسانی به مهمانان گرامی، هتل بلورین بندر انزلی در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل بر روی ۵ طبقه ساخته شده است و ۱۵ واحد اقامتی دارد. هتل بلورین در خیابان اطبا و در فاصله ۱۰۰ متری از ساحل دریای خزر واقع شده است.

 • هتل چهارستاره دلفین بندر انزلی

هتل دلفین بندر انزلی در اسفندماه سال ۱۳۹۰ به رسمیت شناخته شد. این هتل شامل ۴ طبقه و ۱۶ واحد اتاق و سوئیت است. امکاناتی از قبیل رستوران ساحلی، کافی‌شاپ و قایق‌سواری در این هتل چهار ستاره موجود است. اتاق‌های هتل دلفین با تجهیزات مدرن و آسایش فراوان برای مهمانان مجهز شده‌اند.

استفاده از خدمات گردشگری و درمان حامد تراول

مجموعه حامد از سال 1396 به طور کاملا رسمی فعالیت خود را در زمینه گردشگری و درمان آغاز کرد است. همواره مجموعه حامد تراول سعی در ارائه کامل ترین و جذاب ترین خدمات برای گردشگران سراسر دنیا کرده است. شما گردشگران خوش دوق میتوانید جهت استفاده از خدمات مجموعه حامد با مشاوران ما مشورت کنید و از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید. کافی است جهت بهره مندی از خدمات مجموعه ما، همین حالا تماس حاصل کنید.

کد خبر 250013

برچسب‌ها