اجاره نزدیک ترین اقامتگاه ها به پیست اسکی دیزین

کم کم فصل پاییز و بعدش، فصل سرما و یخبندان فرا می رسد و در اطراف تهران چه جایی بهتر از دیزین، شمشک و دربندسر برای لذت بردن از طبیعتی سفید پوش و تجربه اسکی در بهترین پیست های اسکی ایران؟ این فقط یک بخش ماجراست و چون دیزین جزء مرتفع ترین مناطق اطراف تهران می باشد، در همین روز های گرم تابستان هم برای فرار از شلوغی و آلودگی شهر تهران و لذت بردن از طبیعتی بکر و هوایی خنک و دوست داشتنی، باز هم دیزین و شمشک و دربندسر بهترین مقاصد هستند.

اقامت در دیزین و نکاتی که باید در نظر بگیرید

دیزین جایی در بالای کوه است برای همین مسلماً اینجا خبری از ویلاهای لاکچری و استخردار و آپارتمان های آنچنانی نیست و از طرفی، بیشتر افرادی که به فکر اجاره ویلا در دیزین هستند تا چند روزی را در این روستای بکر و دیدنی سپری کنند معمولاً کوهنوردان، طبیعت گردان و اسکی بازان هستند و بین آن ها هم افرادی پیدا می شود که فقط میخواهند از ترافیک و آلودگی تهران فرار کنند لذا گردشگران دیزین چندان به فکر امکانات اقامتگاه خود نیستند و فقط میخواهند یک جای خواب مناسب و راحت داشته باشند پس برای اجاره ویلا در دیزین، سعی دارند یا به دنبال اقامتگاه های ارزان باشند یا اقامتگاه هایی که به مقصد تفریح و ورزش آن ها نزدیک باشد.

بیشتر اقامتگاه هایی که برای اجاره ویلا در دیزین ارائه می شوند شله هستند و اگر تا به حال نام شله را نشنیده اید، شله درواقع همان کلبه های چوبی هستند که در کوهستان و مناطق مرتفع قرار دارند. کم کم که داریم به هوای سرد پاییز و زمستان نزدیک می شویم، مردم بخصوص جوانان بیشتر تمایل به اجاره شله در دیزین دارند چون در یک روز برفی با سرمای سوزناک، وارد کلبه ای چوبی و گرم می شوید که بوی چوبش هوش از سرتان می برد البته در نظر بگیرید در بازار اجاره ویلاها زمانی که تقاضا برای نوع خاصی از اقامتگاه افزایش پیدا کند، قیمتش هم بیشتر می شود برای همین در روز های سرد زمستان میبینیم قیمت اجاره شله در دیزین برابر با یک ویلای لوکس در سایر مناطق اطراف تهران خواهد بود.

شله ها معمولاً در جاهای بکر دیزین قرار دارند اما از طرف دیگر، ما ی تفریحگاه فوق العاده شلوغ و بی نظیر با نام پیست اسکی دیزین داریم که قطب گردشگری منطقه محسوب می شود. با آغاز فصل سرما میبینیم ترافیک های سنگینی در مسیرهای دیزین، شمشک و دربندسر به وجود می آید چون بسیاری از مردم بخصوص ثروتمندان میخواهند در طبیعتی سفید پوش تجربه ورزش لاکچری اسکی را داشته باشند البته از سوی دیگر، چون پیست اسکی دیزین یک پیست اسکی بین المللی است و برخی مواقع مسابقات بین المللی اسکی ئر این پیست برگزار می شود، تماشاچیان باعث ترافیک های سنگین در مسیر پیست می شوند تا این مسابقات را تماشا کنند.

عده ای هستند که صبح زود به دیزین سفر می کنند، ساعاتی را مشغول ورزش و تفریح در پیست اسکی دیزین می شوند و بعد از آن به شهر خود برمیگردد اما برخی هم نه، برنامه سفر و گردش در دیزین چیده اند و قرار است یک یا چند روز مهمان دیزین باشند اما چون هدفشان بیشتر پیست اسکی دیزین است، ترجیح می دهند اقامتگاهشان هم نزدیک به پیست اسکی باشد. اجاره خانه روزانه در دیزین بهترین انتخاب برای اقامتی چند روزه در نزدیکی پیست اسکی است. اجاره روزانه خانه در دیزین برخلاف اجاره شله در دیزین، تنوع مطلوب تری دارد و از طرفی، حتی در شلوغ ترین روز های سال هم از نظر قیمتی بسیار به صرفه تر از شله ها هستند ولی یک نکته ای را باید در نظر بگیرید اگر شما هم به فکر اجاره خانه مبله در نزدیک پیست اسکی دیزین هستید بدانید که افراد بسیاری هم تفکر شما را دارند لذا باید زودتر از آن ها اقامتگاه مورد نظرتان را رزرو کنید.


رزرو ویلا در دیزین


باباسفر، تجربه ای متفاوت از رزرو ویلا در دیزین

بطور کلی اقامتگاه هایی که در دیزین به صورت روزانه اجاره داده می شود از ویلا و سوئیت تا آپارتمان و خانه های مبله محدود است و در روزهای سرد سال تقاضای بالایی هم برای اجاره آن ها هست. وبسایت باباسفر پلتفرم اجاره روزانه اقامتگاه در سراسر ایران است و توانسته اقامتگاه های متنوعی برای اجاره ویلا در دیزین از سوئیت تا شله را ارائه دهد تا هرکس با هر بودجه و امکاناتی که مد نظر دارد بتوانید به راحتی اقامتگاهی که میخواهد را رزرو کند. وبسایت باباسفر برای آن هایی که نگران این موضوع هستند کسی زودتر از آن ها اقامتگاه های خوب دیزین را رزرو کند این امکان را فراهم کرده تا گردشگران از یک ماه قبل نسبت به رزرو ویلا در دیزین اقدام کنند.

در سایت باباسفر علاوه بر دیزین، انواع و اقسام اقامتگاه های مختلف در اقصی نقاط کشور به صورت روزانه اجاره داده شده و برای سهولت پروسه رزرو ویلا، کاربران می توانند با اعمال فیلترهای مناسب اعم از تعداد نفرات، تاریخ های ورود و خروج، بودجه مورد نظر و امکاناتی که در نظر دارند، بهترین اقامتگاه را آنی رزرو کنند. از طرفی از زمان وارد شدن به سایت باباسفر تا لحظه خروج از اقامتگاه، باباسفر برای شما پشتییبانی 24 ساعته در نظر گرفته تا در هر موقعی از شبانه روز اگر سوالی داشتید یا با مشکلی مواجه شدید سریع با کارشناسان سایت در میان بگذارید. مهم ترین مزیت اجاره ویلا در دیزین از سایت باباسفر، قیمت اقامتگاه ها است و باباسفر سعی داشته بهترین قیمت ها را درج کند و از طرفی، تمامی اقامتگاه هایی که از طریق سایت باباسفر به صورت روزانه اجاره داده می شوند همگی قبل از ورود مسافر ضدعفونی خواهند شد تا گردشگران تجربه اقامتی آسوده خاطر داشته باشند.

کد خبر 249843