کاهش مصرف بنزین با ریمپ ایسیو در مرکز کاراک

بهینه سازی سوخت و کاهش مصرف بنزین یکی از وسیله نقلیه مهمترین مزیتی است که از طریق ریمپ ایسیو، امکان پذیر است. ECU میزان هوا و سوخت را که باید مخلوط شود و میزان سوختی که هنگام رانندگی آزاد می شود کنترل می شود. با ریمپ ECU، می توان تنظیمات پیش فرض و استاندارد را تغییر داد و مطابق با شرایط خود، کنترل دقیقتری بر روی مخلوط سوخت داشته باشید.

چرا مصرف بنزین خودرو افزایش پیدا می کند؟

  • خرابی فیلتر های هوا : درصورت کثیفی یا رسوب گرفتکی فیلترها، هوای کمتری از طریق آن‌ها وارد محفظه احتراق موتور شده و به دنبال آن موتور برای تأمین نیروی لازم جهت حرکت متحمل فشار بیشتری خواهد شد.

  • تنظیم نبودن باد لاستیک ها : بیش از حد پرباد بودن یا کم باد بودن تایرها سبب افزایش مصرف سوخت خودرو ساینا می شود. ایراد در انژکتورهای سوخت : اگر اشکالی درنحوه‌ عملکرد آن‌ها به وجود بیاید یعنی سوخت کمتر، بیشتر برسانند یا حتی سوخت‌رسانی به موقع را انجام ندهند، کارایی موتور را کاهش می‌دهند و درمصرف سوخت خودرو تاثیر خواهند گذاشت.

  • رانندگی نادرست : رانندگی سریع و نامناسب افزایش مصرف سوخت را به دنبال دارد

  • درجا کار کردن خودرو

  • معیوب بودن موتور : زمانی که تنظیم موتور دچاراشکال شده یا از زمان سرویس کردن آن گذشته باشد، راندمان سوخت آن کاهش می‌یابد.

  • کیفیت پایین سوخت مصرفی

  • استفاده از دنده اشتباه در حین رانندگی

کاهش مصرف سوخت با ریمپ ایسیو

مهمترین مزیت ریمپ،  کاهش مصرف بنزین است. ترکیب چیپ تیونینگ کاراک با چاشنی افزایش مهارت در رانندگی، کاهش مصرف خودرو چشمگیری را به دنبال خواهد داشت، بیشترین نتیجه کاهش مصرف سوخت در موتورهای TU۵ و در خودروهای اچ سی کراس و ۲۰۶ بوده است که تا ۱۵% کاهش مصرف ثبت گردید.

کاراک تعداد نمونه کارهای متعددی در زمینه کاهش مصرف سوخت در خودروهای مختلف انجام داده است. اکثر رانندگان رضایت بالای خود را اعلام نموده اند و با تقریب ۹۰% رضایت مشتری جلب شده است. همانطور که گفته شد مهمترین مزیت ریمپ کاهش مصرف سوخت خودرو است، در کاراک مشخصات (نقشه) ایسیو را تغییر میدهیم.

کاهش مصرف بنزین با ریمپ ایسیو

آیا ریمپ ایسیو ایمن است؟

هنگامی که یک وسیله نقلیه را ریمپ می کنیم، هدف ما بهینه سازی قدرت و گشتاور خروجی موتور در محدوده ایمنی سازنده است. ما هرگز به مرزهای موتور یک خودرو نزدیک نخواهیم شد، و آن را تضمین می کنیم.

هر فردی از وسیله نقلیه خود به طور متفاوتی استفاده می کند و نیازها و نیازهای متفاوتی دارد، ما همیشه این عوامل را در هنگام ریمپ ایسیو هر وسیله نقلیه برای تطبیق عملکرد خودرو با مجموعه نیازهای خاص مالک در نظر می گیریم.

برای اطلاعات بیشتر درباره ریمپ خودرو و اطلاع از مزایا آن، وارد لینک زیر شوید :

ریمپ چیست

کد خبر 249837