آمادگی خدمات سفر نوروزی به مالکین ویلاهای طرح طاها | از ورود افراد مشکوک به کرونا جلوگیری خواهد شد

مهدی جوزایی مدیر دپارتمان تحقیق و توسعه و مدیر طرح طاها این شرکت در گفتگو با خبرنگاران از آماده باش نوروزی طرح طاها در منطقه زیباکنار خبر داد.

وی افزود؛ در اردیبهشت ماه سال جاری فصل جدیدی از خدمات گردشگری در کشور به عنوان طرح طاها در شرکت انبوه سازان آرش در منطقه زیباکنار رقم خورد.

جوزایی بیان داشت: به صورت عرف هر فردی که می‌خواهد ویلا خریداری کند باید مالکیت شش دانگ آن را داشته باشد و طبیعتاً هزینه آن را نیز به همان مقدار باید پرداخت کند که در طرح طاهای شرکت انبوه سازان آرش برای اولین بار با مالکیت مشارکتی و نیم دانگ عرضه گردید که مورد استقبال کم نظیر مردم سراسر کشور قرار گرفت.

مدیر دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت انبوه سازان آرش با بیان اینکه هر فردی که می‌خواهد در گیلان ویلا خریداری کند معمولاً در طول سال بیش از ۴۰ روز از آن استفاده نمی کند افزود؛ در طرح طاها با مدل سازی مالکیت نوبتی یا سهامی، فرصتی فراهم شد تا افراد به جای پرداخت کل مبلغ یک ویلا فقط با پرداخت یک دوازدهم یا نیم دانگ از شش دانگ بر اساس یک جدول ۴۰ روزه در طول سال هم در یک ویلای بسیار خوب و با امکانات کامل رفاهی اقامت داشته و هم مالکیت آن را نیز داشته باشند.

وی بیان داشت؛ با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه حقوقی پیگیری های صورت گرفته در اداره ثبت اسناد و املاک شرایطی فراهم گردید تا برای هر نیم دانگ سند مجزا صادر گردد.

مدیر طرح طاهای شرکت انبوه سازان آرش با بیان اینکه طرح طاها دقیقاً در بحران و رکود اقتصادی و ایام کرونا شکل گرفت افزود؛ این استقبال در شرایطی صورت گرفت که تقاضای چندانی در بازار مسکن هم وجود نداشت.

 جوزایی تصریح کرد؛ ۱۶ ویلا به ۱۲۲ مالک در بازه زمانی سال جاری واگذار گردید که این سرمایه گذاری پر امنیت ترین سرمایه گذاری نسبت به بازارهای موازی و پر ریسک مانند سکه، ارز، بورس و خودرو بود که با سرمایه گذاری در این طرح نتنها سرمایه مالکین از دست نرفته، بلکه زمان استفاده از خدمات رفاهی در سایه امنیت و آرامش، ارزش افزوده قابل توجهی نیز پیدا کرده است.

وی افزود؛ طرح طاهای شرکت انبوه سازان آرش  بنوعی یک صندوق سرمایه گذاری مانند بورس است که هر تعداد می‌توانند هر مقدار قدرالسهم را با سبد گردانی از شهرک های مختلف  ویلایی آرش مال خریداری کنند.

جوزایی تصریح کرد؛ حسن سبدگردانی در مجموعه شهرک های ویلایی انبوه سازان آرش این است که شخص متقاضی می تواند ویلای دوبلکس و یا فلت در چند شهرک ویلایی باشرایط متفاوت را بصورت نیم دانگ خریداری کند و در طول ایام حضور خود در هر ماه، به جای ۴روز از هر خرید نیم دانگ ایام بیشتری را با توجه به خرید نیم دانگی از ویلاهای دیگر نیز استفاده نماید که به طور مثال اگر یک خانواده از سه شهرک ویلایی آرش ۳ نیم دانگ  را از هر ویلا خریداری کنند می توانند با هماهنگی مدیریت مجموعه ۱۲ روز در ماه بصورت متداوم در منطقه زیبا و ساحلی زیباکنار گیلان اقامت داشته و از مواهب طبیعی و خدادادی استان سرسبز گیلان بهره مند گردند.

وی با بیان اینکه تا قبل از طرح طاها شرکت انبوه سازان آرش به صورت تولید مسکن ویلایی فعالیت می کرد افزود؛ پس از این طرح شرکت وارد فاز خدمات گردشگری نیز گردیده است

.

 وی افزود؛ تا پیش از طرح طاها اقامت در واحد های ویلایی شرکت   به لحاظ زمانی تعریف شده بود، افراد معمولاً در ایام تعطیلات نوروز و تابستان از ویلاهای خود استفاده کرده و در سایر ایام سال بلا استفاده بود که با راه اندازی طرح طاها حضور مالکین ویلاها با تعداد بیشتر در تمام ایام سال در منطقه زیباکنار صورت گرفته است که این مهم موجب رونق  کسب و کار های محلی و ایجاد اشتغال های جانبی و رونق اقتصادی منطقه گردیده است که البته با گسترش و توسعه شهرکهای طاهایی شرکت انبوه سازان آرش این رونق اقتصادی به صورت دائمی به عنوان یک دستاورد بزرگ شرکت انبوه سازان آرش برای مردم منطقه زیباکنار خواهد بود.

مدیر طرح طاهای شرکت انبوه سازان آرش افزود؛ هدف اصلی و معنوی شرکت در این طرح این بود که افرادی از هم وطنان ایرانی که آرزوی داشتن یک ویلای خوب با تمام امکانات رفاهی و مبله را در شمال کشور داشتند اما شرایط اقتصادی مطلوبی برای خرید اینچنین ویلای نداشتند با این طرح مالک و سهامدار یک ویلای کاملا مجهز و لوکس شدند.

وی با بیان اینکه هشت سهم از چهار ویلای الماس۳، آرامش۴و مروارید ۱و ۳ آماده فروش فوری در طرح طاها شرکت انبوه سازان آرش است که علاقه مندان می توانند جهت هماهنگی با کارشناسان فروش شرکت با شماره های 09111820000 و 09112009400 تماس حاصل فرمایند.

مدیر طرح طاهای شرکت انبوه سازان در پایان با اشاره به آماده باش نوروزی خدمات رسانی به ۶۲ مالک طرح طاها در بازه زمانی ۲۰اسفند ۹۹تا ۲۰فروردین ۱۴۰۰ افزود؛ در این بازه زمانی با پشتیبانی فنی و خدماتی و با شعار دسترسی آسان مالکین به خدمات توسط واحد خدمات طرح طاهای شرکت انبوه سازان آرش بعنوان اولین سال خدمات نوروزی طرح طاها در خدمت مالکین خواهد بود.

وی از مالکین خواست در صورت اجازه ورود به استان توسط دستگاه های ذیربط به مالکان غیربومی در بازه زمانی عید نوروز حتما تمامی پروتکل های بهداشتی را به دقت رعایت کرده تا سلامت خود و سایرین را به خطر نیندازند.

جوزایی بیان داشت؛ مالکین توجه داشته باشند که در هنگام ورود به ویلاهای خود توسط تیم بهداشت طرح طاها مورد بررسی دقیق قراره گرفته و اگر علایمی نزدیک به کرونا داشته باشند از ورود آنان به ویلاها جلوگیری خواهد شد.

لازم به ذکر است که شهرک های ویلایی شرکت انبوه سازان آرش در منطقه ساحلی زیباکنار و همجواری منطقه آزاد انزلی در استان گیلان واقع شده است

.

Shahrak-arash.com

کد خبر 249604