زیر آسمان پر ستاره بخوابید و از هتل حبایی شفق‌ قطبی را نگاه کنید

آرزو دارید زیر ستاره ها بخوابید؟ هتل حبابی در ایسلند در هر چهار فصل سال این فرصت را به مهمانان ارائه می دهد تا هم یک نمای نزدیک از شفق‌های قطبی را ببینند و هم یک شب زیر ستاره بخوابند.

چمدان - ۱۸ اتاق این هتل گنبدهای شفافی دارند که در دو مکان جنگلی دورافتاده قرار گرفته اند. میهمانان می توانند مکان جنگل را در ساحل جنوبی ایسلند یا در شمال این کشور انتخاب کنند. کسانی که به اندازه کافی خوش شانس باشند تا برای یک شب در هتل اقامت کنند متوجه می‌شوند که چرا این هتل به "هتل ۵ میلیون ستاره" معروف است.

این هتل، حریم خصوصی، طراحی داخلی غبطه انگیز و مناظر خیره کننده ای را ارائه می دهند.

هر زوج می تواند اتاق خود را از بین نه مورد اتاق ارائه شده در هر مکان انتخاب کنند. با این حال، مکان اتاق ها مخفی نگه داشته می شوند و فقط با رزرواسیون، مهمانان دستورالعمل هایی را در مورد یافتن محل هتل دریافت می کنند. هر اتاق حبابی دارای یک تخت دونفره، تختخواب زیبا و تعداد زیادی پتو اضافی است. میهمانان در هنگام مشاهده راه شیری در بالای سر خود، به خواب عمیقی فرو می روند. اگر میهمانان خوش شانس باشند، ممکن است شفق قطبی را نیز مشاهده کنند.

 اگرچه ممکن است مهمانان هرگز مایل به ترک اتاق هتل حبابی خود نباشند، اما برای دسترسی به حمام و آشپزخانه مشترک هتل یک پیاده روی کوتاه لازم است.

مکان های هتل در فاصله کوتاه از شهرها قرار دارد و گزینه های زیادی برای صرف غذا وجود دارد. پایتخت رنگارنگ ایسلند، از هر دو مکان هتل حبابی کمتر از دو ساعت رانندگی فاصله دارد.   اقامت در هتل حبابی باعث آرامش و گشت و گذار در طبیعت می شود.

منبع : my modern met

کد خبر 249436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =