زیبایی های بی تمام ژاپن ؛ چترهای نورانی قلعه اوکایامای ژاپن

از معابد باستانی و طبیعت نفس گیر گرفته تا زندگی رنگارنگ شهری، ژاپن پر از زیبایی شگفت انگیز است.

چمدان - یوکاری میتانی، عکاس، در اطراف کشور خود سفر می کند و عکس هایی از جذاب ترین مکانها می گیرد و به اشتراک می گذارد. آخرین ماجراجوییش، او را به قلعه تاریخی اوکایاما در شهر اوکایاما آورد، جایی که او شب زیبای آن را به تصویر کشید.

قلعه اوکایاما، که به دلیل نمای بیرونی سیاه آن "قلعه کلاغ" نیز شناخته می شود، قرن‌ها سابقه دارد. این بنا در سال ۱۵۹۷  به مدیریت هیدی اوکیتا، دایمیو (ارباب) دوره سنگوکو ساخته شد.   این مرکز به عنوان انبار تاسیسات نظامی مورد استفاده قرار می گرفت، اما همچنین مقر اصلی تجار و صنعتگران برای ملاقات و کار در زمینه توسعه شهر اوکایاما بود. سرانجام هیدی توسط طایفه توکوگاوا اسیر شد و به زندان جزیره هاچیجو تبعید شد، بنابراین قلعه به کوبایاکاوا هیدکی منتقل شد که همچنین یک دایمیو است.

 بیشتر قسمت قلعه اوکایاما در سال ۱۹۴۵ و در جریان جنگ جهانی دوم تخریب شد. این قلعه دارای دو برج مراقبت برجای مانده بود و بقیه سازه در سال ۱۹۶۶ اصلاح شد. امروزه، قلعه اوکایاما یکی از جاذبه های گردشگری محبوب است. عکس های میتانی نشان می دهد که این قلعه هنگام روشن شدن در شب چقدر زیبا به نظر می رسد.

وی در حین نمایشگاهی با الهام از "شکوفه های گلهای نور در یک باغ گل رویایی" (که در ۳۱ اوت، ۲۰۲۰ بسته شد) از نمای بیرونی این قلعه عکس گرفت.

در این زمان، بانگاسای رنگارنگ (چترهای کاغذی ژاپنی) را جلوی قلعه گذاشته و برای نشان دادن رنگها و نقوش زیبای آنها، روشنشان کردند. برج های دیده بان این کاخ اکنون توسط آژانس ملی امور فرهنگی به عنوان ویژگی های مهم فرهنگی کشور ژاپن ذکر شده اند.

منبع : my modern met

کد خبر 249428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =