محبوب‌ترین قلعه های تاریخی دنیا با بیشترین هشتگ های اینستاگرام | سه قلعه رکورددار اینستاگرام کدام هستند؟

تحقیقات جدید توسط سایت آن‌بای نشان داده است که قلعه هایی هستند که باید در رادار شما باشد.

چمدان - در حقیقت، ده قلعه خیره کننده و ارزشمند برای اینستاگرام وجود دارد که بیشترین هشتگ‌ها را از آن خود کرده‌اند و امروز باید آنها را به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید.

 سه قلعه برجسته دنیا را در زیر ببینید

۱ - قلعه ادینبورگ

قلعه ادینبورگ

در بالای جدول قلعه ادینبورگ قرار دارد، قلعه ای که بسیار تاریخی است و بر پایتخت اسکاتلند تسلط دارد. قلعه ادینبورگ ۵۵۰۲۱۳ هشتگ در اینستاگرام دارد که ۱۱ برابر بیشتر از قلعه پلس رومانی است که در مکان دهم قرار دارد.

۲ - قلعه پراگ

قلعه پراگ

در جایگاه دوم، قلعه پراگ با ۵۳۵۷۶۹ هشتگ قرار دارد که زمانی محل قدرت پادشاهان بوهمیا، امپراطورهای روم مقدس و روسای جمهور چکسلواکی بوده است، و شایعه شده است که جواهرات تاج بوهمیان در اعماق آن پنهان شده اند.

۳ -  قلعه ویندسور

قلعه ویندسور

 قلعه ویندسور نه تنها پس زمینه عروسی پرنس هری و مگان مارکل در سال ۲۰۱۸ بوده است، طبق مطالعه آن‌بای، این قلعه سومین قلعه محبوب در جهان است. از این محل اقامت سلطنتی ۳۵۴۳۱۷ بار در اینستاگرام عکس گرفته شده است.

 برای یافتن ۱۰ قلعه محبوب در اینستاگرام، سایت آن‌بای، تعداد هشتگ های موجود در اینستاگرام را برای هر کدام از قلعه‌ها مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. لطفا توجه داشته باشید: هشتگ های اینستاگرام داده های زنده هستند و ممکن است تغییر کنند.  

منبع : travel daily news

کد خبر 249364

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =