کهکشان راه شیری و آب‌های درخشان برزیل در یک قاب + تصاویر

گرفتن عکس های خوب از کهکشان راه شیری در حال حاضر دشوار است، اما با این وجود ریکاردو تصمیم گرفت در عکس های خود با یک چالش اضافی توانایی های خود را آزمایش کند. او می خواست منظره ای واضح از آسمان و همچنین میزان تابش نور در آبهای زیر آن را ثبت کند.

چمدان - برنامه ریزی زیادی صورت گرفت و نیاز به یک مجموعه چالش برانگیز داشت، اما نتایج به دست آمده ارزش آن همه زحمت را داشتند.

این عکس ها در کانانیا، شهری در ساحل جنوبی سائوپائولو در برزیل گرفته شده است.

برای چندین سال، گیون از افراد محلی شنیده بود که در مورد میزان تابش نور در منطقه صحبت می کنند، اما او نتوانسته بود آن را با چشمان خودش ببیند. اما یک روز که در حال عکس‌برداری از راه شیری بود متوجه درخشش آب شد. پس از آن، او مصمم شد آنچه را که از محلی‌ها شنیده بود در عکس‌های خود ثبت کند.

گیون راهی منطقه ای شد که بتواند تصویر خوبی را ثبت کند. برای اطمینان از اینکه می تواند از درخشش آب عکس بگیرد، عکاسی خود را با دقت برنامه ریزی کند.

انسان ها معمولاً در هنگام وجود جلبک های پلانکتون قادر به دیدن میزان تابش نور در آب هستند. با حرکت آب، می توان درخشش باورنکردنی آبی را مشاهده کرد. با این حال، برای دیدن آن، زمان بندی باید صحیح باشد.

گیون گفت: “برای گرفتن عکس، مجبور شدم با دوربین به داخل آب بروم تا یک ترکیب دلپذیر را بدست آورم. آب گرم بود، اما شب سرد بود و در تاریکی کامل، شما می توانید صدای دلفین ها را که چند متر آن طرف تر نفس می کشند را بشنوید. " سرسختی گیون در تصویربرداری با عکس‌های خیره کننده ای همراه شد. "من امیدوارم که مردم وقتی عکس‌های من را می بینند احساس زنده بودن کنند و به طبیعت احترام بگذارند. "

منبع : my modern met

کد خبر 248948

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =