موزه لوور بازگشایی می شود | ۱۰ میلیون بازدید از سایت لوور در روزگار قرنطینه کرونا

ژان لوک مارتینز، مدیر موزه لوور، در بیانیه ای گفت: "لوور مفتخر است اعلام کند که بعد از هفته ها قرنطینه که همه ما تحمل کرده ایم، لوور درهای خود را دوباره باز خواهد کرد. "

چمدان - البته شرایط بازدید جوری تنظیم می‌شود تا به طور کامل به توصیه های مقامات بهداشتی عمل شود، زیرا ما می خواهیم همه در لوور احساس امنیت کنند، چه برای کار و چه برای لذت بردن. این دوره آسان نبوده است، اما تعهد و همکاری باعث می شود که ما بر مشکلاتی که با آن روبرو هستیم غلبه کنیم. "

موزه لوور پاریس

 علیرغم بسته بودن لوور، عشق و علاقه عموم مردم به لوور و نقاشی معروف مونا لیزا هرگز کاهش پیدا نکرده است. بین ۱۲ مارس و ۲۲ ماه مه (۷۱ روز)،  ۱۰.۵ میلیون بار از وب سایت لوور بازدید شده است، در مقایسه با ۱۴.۱ میلیون بار بازدید در کل سال ۲۰۱۹.

موزه لوور پاریس

 مارتینز گفت: “اگرچه ما به صورت آنلاین نیازهای گردشگران تأمین می کردیم، ولی هیچ چیز نمی‌تواند احساساتی را که هنگام ایستادن رو در رو با چنین گنجینه هایی به انسان دست می‌دهد، جایگزین کند.”

در راستای اقدامات فاصله اجتماعی که توسط مقامات فرانسوی عنوان شده است، اجتماعات بیش از ۱۰ نفر همچنان ممنوع خواهند بود.

برای اطمینان از شرایط بهینه، بازدید کنندگان موظفند از قبل برای تهیه بلیط برای موزه ها اقدام کنند و علائم جدیدی برای کنترل جریان مردم در داخل ساختمان ها نصب می شوند.

کلیه افرادی که وارد موزه می شوند باید ماسک بپوشند و توصیه های ایمنی را دنبال کنند.

منبع : travel pulse

کد خبر 248874

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =