کمپینگ؛ کم ‌ریسک‌ترین و بهترین فعالیتی که می توانید تابستان امسال انجام دهید

با افزایش دمای هوا، آرزوی بیرون آمدن از خانه، تفریح و سرگرمی به اوج خود می‌رسد. اما با وجود خبر دولت ها و کشورهایی که دوباره به گردشگری بازگشته اند، کرونا از بین نرفته است و باید مراقب بود. شاید یکی از بهترین کارها در این شرایط کمپینگ باشد.

چمدان - برای اطمینان از اینکه تابستان خوبی دارید و از شیوع کرونا در امان مانده اید، کارشناسان به NPR اعلام کردند که چه فعالیت‌هایی شما و دیگران را در معرض عفونت قرار می دهد و چه فعالیت هایی این طور نیست.

همانطور که انتظار می رود، گذراندن اوقات فراغت با افراد معدود، راهی برای تفریح در این فصل خواهد بود. کمپینگ بهترین فعالیت برای دور ماندن از عفونت کرونا محسوب می شود.

کمپینگ

ربکا کاتز، مدیر مرکز علم و امنیت جهانی بهداشت در مرکز پزشکی دانشگاه جرج تاون، به NPR گفت: "هرچه در فعالیت های تابستان جستجو کردیم به این نتیجه رسیدیم که این فعالیت از نظر شیوع ویروس، کم خطرترین است.

اما این بدان معنا نیست که به هیچ وجه خطری وجود ندارد. به گفته کارشناسان، سایر فعالیت های کم خطر شامل ورزش در فضای باز و گذراندن روز در ساحل عمومی است.

کمپینگ

دکتر اندرو یانوسکی، متخصص بیماری‌های عفونی کودکان در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس، عنوان کرده است که : "حجم زیاد آب ویروس را رقیق می کند. " فعالیت های با ریسک بالاتر شامل رفتن به رستوران‌های شلوغ، شرکت در مراسم مذهبی و بازدید از یک مرکز خرید است.

منبع : matador network

کد خبر 248856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =