ژاپن به جهانگردان یارانه پرداخت می‌کند

ژاپن قرار است بیش از ۱۲ میلیارد دلار برای بازگرداندن گردشگری به این کشور اختصاص دهد. اما این یک کمپین بازاریابی و تبلیغاتی نیست. این پولی است که به گردشگران در جبران هزینه های آنها به عنوان یک گردشگر کمک می کند.

چمدان - ژاپن تایمز گزارش داد که رئیس آژانس گردشگری ژاپن در این هفته اعلام کرد که دولت با ارائه یارانه، قصد دارد نیمی از هزینه های سفر مسافران خارجی را به آنها پرداخت کند تا  آنها به بازدید ژاپن بپردازند. کشور ۱۲۶ میلیون نفری ژاپن تنها ۱۶۶۲۳ مورد عفونت و ۸۴۶ مرگ داشته است.

آنها این هزینه را ۱۲.۵ میلیارد دلار تخمین زده اند، اما جزئیات دیگری در مورد این برنامه ارائه نکرده اند به غیر از گفتن این که ممکن است به زودی این طرح اجرایی شود.

دیدنی های ژاپن

سیسیل در ماه گذشته شبیه این طرح را ارائه کرد. این جزیره جنوبی ایتالیا اعلام کرده است که نیمی از هزینه های پرواز گردشگران و یک سوم صورتحساب هتل آنها را پرداخت می کند تا بتوانند بازدیدکنندگان را به این مقصد محبوب، جذب کند.

توکیو

ایتالیا از نظر تاثیرات کرونا یکی از آسیب‌دیده ترین کشورها در جهان بوده است و در ۱۰ مارس مرزهای خود را برای گردشگران بسته است. در کل، این کشور ۱۳ درصد از تولید ناخالص داخلی خود را از طریق جهانگردی به دست می‌آورد و منطقه سیسیل حدود  ۱ میلیارد یورو (۱.۰۹ میلیارد دلار) را به دلیل تعطیلی گردشگری از دست داده است.

منبع : travel pulse

کد خبر 248843

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =