۷ موردی که ممکن است دیگر در فرودگاه‌ها نبینید | تغییرات مثبت کرونا برای فرودگاه‌ها

بیماری همه گیر کرونا بدون تردید صنعت حمل و نقل هوایی را با محدودیت های مسافرتی، فلج کرده است و تعطیلی مقاصد توریستی و ترس سوار شدن در هواپیمایی که پر از غریبه هاست، باعث شده است تا افراد بیشتری در خانه بمانند.

چمدان - بازگشت به پرواز امری اجتناب ناپذیر است، البته با ایجاد تغییراتی اساسی در نحوه عملکرد فرودگاه ها در تلاش برای ایمن نگه داشتن کارمندان و مسافران. با کمک متخصصان مسافرتی، تغییرات فرودگاهی را پس از همه گیر شدن کرونا قطعاً مشاهده خواهید کرد.

۱- سطل‌های امنیتی دیگر وجود نخواهند داشت

۷ موردی که دیگر در فرودگاه‌ها نخواهید دید

این سطل ها در ایستگاه های بازرسی فرودگاه ممکن است وسایل شما را در هنگام عبور از اسکنر نگه داشته باشد، اما آنها همچنین مکانی مناسب برای میکروب ها هستند و بعید است که بخشی از تجربه شما در فرودگاه باقی بمانند. در حقیقت، طبق یک مطالعه سال ۲۰۱۸ که در مجله بیماری‌های واگیردار منتشر شده است، سینی های پلاستیکی جزء مواردی هستند که در فرودگاه ها به احتمال زیاد بیماری را منتقل می کنند.

۲- مناطق بازی برای بچه ها

۷ موردی که دیگر در فرودگاه‌ها نخواهید دید

 مناطق بازی برای کودکان ممکن است باعث ایجاد یک زمان فراغت برای والدین بی شماری شود که با بچه های کوچک خود سفر می کنند، اما انتظار نداشته باشید که این تجربه ادامه‌دار باشد. در شرایط عادی، تمیز کردن و استریل کردن این مکان‌ها دشوار است و در دوره پس از کورونا، حداقل تا زمانی که عفونت های جهانی به میزان قابل توجهی کاهش نیابد، پیش بینی می شود که این مکان‌ها در دسترس عموم نباشند.

۳- سالن‌های انتظار تغییر می‌کنند

۷ موردی که دیگر در فرودگاه‌ها نخواهید دید

با کمال تعجب، آن سالن های راحت که شما قبل از پرواز از آن لذت می برید ممکن است بعد از شیوع کرونا تغییر یابند. کارشناس مسافرتی، جو اسپنسر، مالک شرکت برنامه ریزی تعطیلات مستقر در انگلستان می گوید: “برای حفظ فاصله اجتماعی، به جای سالن های کوچک و پر از مردم "ممکن است شما سالن‌های بزرگ فرودگاهی برای یک پرواز داشته باشید تا مردم بتوانند با فاصله یک و نیم متر از هم حضور داشته باشند. "

۴- اتوبوس های شاتل دیگر وجود ندارد

۷ موردی که دیگر در فرودگاه‌ها نخواهید دید

 برای اطمینان از اینکه اقدامات مربوط به فاصله اجتماعی برای آینده حفظ می شود، به دلیل کم بودن فاصله بین افراد در اتوبوس های شاتل احتمالاً استفاده از آنها متوقف می‌شود

۵- خطوط چک امنیتی طولانی از بین می‌رود

۷ موردی که دیگر در فرودگاه‌ها نخواهید دید

 گاهی اوقات خطوط امنیتی فرودگاه خیلی طولانی می شوند. خوشبختانه، این مشکل یکی دیگر از تغییرات مثبتی است که پس از فروکش کردن همه گیری کورونا مشاهده خواهید کرد.

۶- استفاده از وسائل یک‌بار مصرف آغاز می‌شود

۷ موردی که دیگر در فرودگاه‌ها نخواهید دید

فقط کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف نیست که در بین همه گیری کرونا به زندگی انسان‌ها باز گشته است، بلکه وسایل یکبار مصرف نیز دوباره در چرخه زندگی انسان‌ها قرار گرفته اند. جیمی باچاراچ، مربی و متخصص طب سوزنی، توضیح می‌دهد: "از بین بردن کارد و چنگال های قابل استفاده مجدد، مانع از انتشار بحرانی میکروب ها بین مسافران و کارمندان می شود چون دیگر نیازی به تمیزکاری کارد و چنگال های استفاده شده ای نیست که پر از باکتری ها هستند. "

۷- استفاده بیشتر از وسایل نظافت بدون نیاز به لمس

۷ موردی که دیگر در فرودگاه‌ها نخواهید دید

 احتمالاً دیگر هرگز مجبور نیستید یک ظرف صابون یا دستگیره‌های سرویس بهداشتی را در فرودگاه لمس کنید. میلر توضیح می دهد: "با توجه به شیوع کرونا، سرویس‌های بهداشتی به صورت خودکار تر می شود."

منبع : best life online

کد خبر 248804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =