۱۰ مقصد مورد علاقه راهنماهای مشهور سفر در سراسر دنیا کجاست؟

همانند مردم عادی که مقاصد مورد علاقه ای دارند، راهنمایان سفر و تور هم مقاصد جذابی برای خود دارند که در اینجا به ۱۰ مقصدی که این راهنمایان، آنها را به عنوان مقاصد دلخواه خود معرفی کرده‌اند، اشاره می‌کنیم.

چمدان -  در ادامه نظر آنها را بخوانید:

۱- بلد، اسلوونی

 "بلد یک شهر واقعاً زیبا است، و ما از گشت و گذار تماشایی دریاچه بلد و کلیسای قرن هفدهم آن لذت بردیم. من عاشق یادگیری در مورد تاریخ افرادی بودم که قایق ها را اداره می کردند و یک سواری بسیار زیبا و فوق العاده به سمت جزیره بود، من را عاشق این مکان کرد. "

بلد، اسلوونی

مقصد مورد علاقه تریش گاستینیو

۲- کارتاژنا، کلمبیا

 کارتاژنا، فقط گفتن این کلمه باعث لبخند زدن من می شود! من عاشق چشم انداز، زندگی رنگارنگ، موسیقی زنده، رستوران های عالی و بوتیک های با طراحی محلی فوق العاده هستم که این شهر قدیمی تاریخی را تشکیل می دهند. "

 کارتاژنا، کلمبیا

۳- چارلستون، کارولینای جنوبی

تاریخ غنی در این گوهر جنوبی کافی است تا شما را برای روزها علاقه‌مند به این مکان بکند. می‌توان در عمارت‌های آنتنبل، تنها مزارع چای در آمریکای شمالی گشت و گذار کنیم و شام بخوریم! "

چارلستون، کارولینای جنوبی

۴- ادینبورگ، اسکاتلند

 این شهر از نظر تاریخ بسیار غنی است و اجازه نمی دهد که رشد مناطق جدید، ساختمان های تاریخی را تحت الشعاع خود قرار دهد. در این شهر تاریخ را در هر جایی که می چرخید احساس می کنید. ادینبورگ همچنین فرصت های غذایی متنوعی را به‌شما ارائه می دهد، از رستوران های ستاره میشلین گرفته تا وعده های غذایی زیاد در کافه‌ها، و همچنین یک زندگی شبانه بسیار پر جنب و جوش.

ادینبورگ، اسکاتلند

۵- لندن، انگلیس

شهر لندن شهر محبوب من است. شاید من جزئی از آن باشم زیرا دو سال در آنجا زندگی کردم و سالها قبل نیز در آنجا تحصیل کردم. من همیشه مسافرانی را که برای بار اول به اروپا سفر می‌کنند را ترغیب می کنم که ابتدا لندن را امتحان کنند. مکان‌های زیادی برای دیدن و فعالیت‌های بی‌پایانی وجود دارد که باید انجام شود. "

 لندن، انگلیس

۶- مکزیکو سیتی، مکزیک

این شهر، نه تنها زادگاه من بلکه به دلیل داشتن مناظر تاریخی، فرهنگ معاصر پر جنب و جوش، آب و هوای عالی و اشاعه رنگ ها، عطرها و طعم ها، یکی از جذاب ترین شهرها برای بازدید کنندگان است.

مکزیکو سیتی، مکزیک

۷- پاریس، فرانسه

اولین شهری که به ذهن می رسد پاریس است. به دلیل غذاهای آن، تاریخ آن، معماری ریبای ساختمان‌های آن و افراد شگفت انگیزی مه در آنجا زندگی می‌کنند. چیزهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد، و مترو آن را آسان می کند و اگر می‌خواهید خرید کنید قطعاً پاریس گزینه شما خواهد بود.

 پاریس، فرانسه

۸- رم، ایتالیا

رم واقعاً برای من جای ویژه ای است زیرا من قبلاً به عنوان مشاور مدیریت یک شرکت خوش شانس بودم که ۵ ماه در آنجا کار کنم. این شهر به دلیل تاریخ غنی، مردم خون‌گرم و غذای خوشمزه‌اش قطعاً انتخاب اول من خواهد بود.

رم، ایتالیا

۹- سیدنی، استرالیا

من عاشق این هستم که یکی از اصلی ترین شیوه های حمل و نقل سیدنی با کشتی است و سواحل زیادی در سطح شهر وجود دارد، گشت و گذار در ساحل بوندی، غروب خورشید در ساحل مانلی، صعود از پل، خانه اپرا، غذای عالی و مردم خون‌گرم، کدام‌یک را می‌توان دوست نداشت؟ "

۱۰- تورنتو، کانادا

من همیشه دوست دارم به خانه کودکی خود در تورنتو، یکی از چند فرهنگی ترین کشورهای جهان برگردم. مجموعه ای از فعالیت های متنوع وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. خواه به دنبال کاوش در موزه ها و پارک ها باشید، خواه به دنبال بازدید از برج نمادین ۱۸۱۵ پایی آن باشید.

 تورنتو، کانادا

منبع : travelpulse

کد خبر 248797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =