کارهای سرگرم کننده برای نگه‌داشتن کودکان در خانه + تصاویر

حوصله‌ام سر رفته. کلمات ترسناک بچه‌ها وقتی در خانه گیر می‌کنند و به بزرگسالان می‌گویند. مشغول نگه داشتن آنها با کارهای جالب، کلید حفظ آرامش است. پس از اینکه آنها با همه اسباب بازی‌ها بازی کردند، بهترین فیلم‌های کودکانه را تماشا کردند، بیشترین زمان را با تبلت بازی کردند و تمام میان وعده‌ها را خوردند، زمان آن رسیده است که نفس عمیقی بکشید و خلاق باشید.

چمدان - فقط به اطراف خانه خود نگاه کنید. آن وسایل هنری را که در همه جا پراکنده است، ببرید و آنها را در یک مرکز هنری رسمی بچه‌ها جمع کنید. آنها را به چالش بکشید تا با نمایش هنری خود یک "گالری" کامل بسازند. با این وجود بهتر است، از آنها بخواهید از سرگرمی‌های خارج از خانه نیز استفاده کنند: بازی‌های فضای باز ساعت‌ها سرگرمی را برای کل خانواده فراهم می‌کند.

کاردستی بسازید

کارهای سرگرم کننده در خانه

بگذارید خلاقیت آزادانه جریان پیدا کند و تمام آن ایده‌های کاردستی را که کنار گذاشته اید به زندگی برگردانید. یک ایده سریع و آسان: همانطور که نشان داده شده، یک ژورنال را با پارچه بپوشانید و برچسب " بخیه نخی" را به صورت دستی اضافه کنید. از این دفتر به عنوان مکانی برای نوشتن ایده‌های آینده استفاده کنید.

ایجاد یک نقطه آرام برای مطالعه

کارهای سرگرم کننده در خانه

بزرگسالان و بچه‌ها به‌طور یکسان سزاوار مکانی آرام برای گم شدن در یک کتاب هستند. تمام آنچه برای ایجاد یک مکان مطالعه ایده‌آل نیاز دارید یک صندلی راحت، نورپردازی مناسب (در نزدیکی یک پنجره) و یک قفسه برای کتاب و مجله است.

ایجاد یک گوشه هنری برای کودکان

کارهای سرگرم کننده در خانه

کارهای جالب برای انجام پروژه‌های هنری بچه‌ها در خانه

خلق هنر سرگرم کننده است و بیایید با آن روبرو شویم فعالیت‌های هنری بچه‌ها  در خانه حسابی ریخت و پاش دارد. مداد رنگی، نشانگرها، رنگ‌ها، زرق و برق اکلیل ... برای نگه داشتن روحیه خودتان هم که شده، یک منطقه را مشخص کنید. یک سطح کار صاف را در آن قرار دهید و برای نمایش شاهکارهای فرزندتان یک تخته و یا تابلوی اعلانات را آویزان کنید. وسایل اضافی را در کشوها جمع کنید.

دستور آشپزی جدید را امتحان کنید

کارهای سرگرم کننده در خانه

چیزهای سرگرم کننده برای انجام دادن در خانه، آشپزی غذاهای جدید می‌تواند باشد

در کتاب‌های آشپزی به دنبال آن باشید (یا بهترین دستور پخت‌های شام را در اینترنت جستجو کنید) و با آشپزی آزمایش کنید. هر خانواده‌ای از یک دستور العمل جدید یا ترکیب دو مورد متناسب با موارد دلخواه قدردانی می‌کند.

کاشت گل و گیاه

کارهای سرگرم کننده در خانه

انجام کارهای جالب در باغ خانگی

بیرون بروید و دستانتان را کثیف کنید! هوای تازه و ارتباط مستقیم با طبیعت می‌تواند کمک کند ذهنتان را پاک کنید، خواه یک طرح بزرگ برای کاشت سبزیجات یا مجموعه ظروف مورد علاقه برای کاشت گلهای فصلی داشته باشید.

تغییر دکوراسیون منزل

کارهای سرگرم کننده در خانه

کارهای سرگرم کننده برای انجام تغییر فضای مبلمان در منزل

اگر منظره همیشگی مبلمان خانه شما را خسته کرده است، سعی کنید مبلمان خود را از نو تنظیم کنید. توجه داشته باشید که منافذ و پریزهای برق در کجا قرار دارند. خبر خوب این است که اگر این تغییرات را دوست نداشتید، می‌توانید آن را به حالت قبل برگردانید!

منبع : countryliving

کد خبر 248790

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مبیناقاسمی IR ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
    1 0
    عالیه