مراحل اثاث کشی و نحوه محاسبه تعرفه اتوبار در تهران

یکی از دغدغه افرای که برای اسباب کشی اقدامکرده اند و از مرحه بسته بندی گذشتهاند، این است که وسسیل خود را جا به جا کنند. برای همین به دنبال این می باشند که بدانند تعرفه اتوبار چقدر است. باید چه هزینه ای را بپردازند تا اسبابشان از منزل قبلی به منزل جدید حمل بشوند. برای سهولت در امر اسباب کشی میتوانید با خیال راحت آن را از صفر تا صد به نیرو های مجرب اثاث کشی ایزی پک بسپارید.

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

برای این که بتوانید قیمت دقیق را تخمین بزنید و بر اسا آن تصمیم گیری کنید بهترین کار این است که با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ذکر شریط خود، از تعرفه اتوبار و بقیه مسائل مطلع بشوید. عواملی که بر نرخ باربری تاثیر گذار می باشند را می توان قیمت سوخت، محل سکونت، فاصله مورد نظر و البته میزان بار شما را نام برد.

باربری اینترنتی

می توانید این کار را به صورت اینترنتی اجام بدهید. بسیار عالی می شود که بتوانید این کار را آنلاین انجام بدهید. هم از تعرفه اتوبار با خبر می شوید هم با شرایط مختلف آشنا می شوید و می فهمید که چه کاری را بکنید بهتر است.

نقش کارتن اسباب کشی در اثاث کشی

همانطور که می دانید مهم ترین وسیله برای هر اسباب کشی که خیلی استفاده می شود کارتن اسباب کشی می باشد. می توان از آن به عنوان بهرتین وسیله برای حمل و نقل نام برد. زیرا با استفاده از کارتن های اسباب کشی شما امنیت وسایل خود را تضمین می کنید و تا حدودی آن ها را در برابر ضربه های احتمالی مقاوم می کنید. همچنین این کراتن ها شما را در حمل و نقل وسایل نیز بسیار یاری می کنند و شما می توانید بسیاری از وسایل منزل خود را به کمک آن ها جابجا کنید. همچنین یکی از وسایلی که در قیمت باربری تاثیر بسیاری دارند همین کارتن ها هستند. این کارتن های علاوه بر قیمت عالی و کیفیت عالی تر، شما را در انجام اسباب کشی بسیار کمک می کنند و می توان آن ها را به عنوان بهترین وسیله برای اثباب کشی معرفی کرد. میتونید خرید کارتن برای اسباب کشی را از لینک قبل به راحتی انجام دهید.

باربری با قیمت مناسب

همانطور که گفته شد باربری و تعرفه اتوبار به عوامل خاصی بستگی دارد و قیمت این کار هم با همین شرایط تخمین زده می شود و تعیین می شود. برای این که بتوانید قیمت مناسبی را پیدا کنید می توانید از باربری های مختلف تعرفه اتوبار و این کار را استعلام بگیرید.

نکاتی برای سهولت این کار

 • باید در ابتدا به دنبال پیدا کردن یک شرکت مناسب باربری باشید که دارای خدماتی مناسب و کارکنانی دلسوز و حرفه ای باشد.
 • خود و خانواده تان را برای اسباب کشی آماده کنید و یک بازه زمانی مشخصی را برای این کار در نظر بگیرید.
 • به دقت از قبل به محل جدید (خانه یا آپارتمان جدید) رفته و سالم بودن و ایمنی تمام سیستم های آب، برق و غیره را بررسی کنید.
 • در صورتی که مکان جدید نیاز به تعمیراتی بزرگ یا کوچک دارد، از چند روز قبل از اسباب کشی همه اینکار را به دقت انجام بدهید به طوری که در روز اسباب کشی هیچ مشکلی در منزل جدید نباشد.
 • نظافت و تمیز کردن خانه جدید پیش از اسباب کشی را هم فراموش نکنید.
 • اگر نیاز بود اقدام به سم پاشی و از بین بردن حشرات پیش از اسباب کشی منزل جدید کنید. به خصوص اگر در بخش های گرم سکونت دارید و یا اسباب کشی در تابستان انجام می شود.
 • اگر نیاز بود از دوستان، اقوام و افراد مورد اعتماد کمک بخواهید.
 • جعبه و کارتن اسباب کشی از نوع درجه یک جهت بسته بندی اسباب و اثاثیه، بخرید و به تعداد کافی آماده داشته باشید.
 • اگر نیاز بود سعی کنید از خدمات VIP شرکت های باربری استفاده کنید.
 •  اگر محل جدید سکونت شما آپارتمانی است، ترجیحا با مدیر ساختمان و یا هیئت مدیره آنجا، از قبل هماهنگ کنید و زمان اسباب کشی را به آنها اطلاع بدهید. به خصوص آپارتمان هایی که دارای طبقات متعدد و واحدهای زیادی می باشند.
 • اسباب و لوازمی که در کارتن ها می گذارید را دسته بندی کنید و ترجیحا روی کارتن ها درشت (با خودکار یا ماژیک) بنویسید که چه چیزهایی کارتن آن بسته یا کارتن است.
 • هنگام باربری مواظب لوازم و اشیاء شکستنی باشید و آنها را کاملا جداگانه بسته بندی کرده، کارتن کارتن و کارتنهای حاوی آنها را با استفاده از فوم و مواد دیگر پر کنید و زمان حمل و جابجایی آنها به کارگران هم تاکید کنید که مواظب آنها باشند.
 • جارو برقی را آماده در جایی مشخص با خود به همراه ببرید - ترجیحا جدا از اسباب اصلی منزل - تا بعد از پایان اسباب کشی، به سرعت بتوانید از آن استفاده کرده و منزل جدیدتان را نظافت کنید.
 • مواد غذایی کارتن یخچال و فریز را خالی کنید و به محض استقرار در منزل جدید در صورت داشتن وقت کافی، داخل بدنه آنها را تمیز کنید.
 • در هر شرایطی خونسردی خود را حفظ کنید حتی اگر خدای نکرده هنگام اسباب کشی، آسیبی به هریک از اسباب و یا دیوارهای منزل جدید وارد شد.
 • پس از بردن اسباب و لوازم به منزل جدید، لوازم و اسباب برقی (مثل یخچال فریزر، تلویزیون، لباسشویی، کامپیوتر و غیره) را به سرعت به برق وصل بزنید.
 • بعد از پایان اسباب کشی و جابجایی آماده نظافت آن مکان برای بار دوم باشید. چون که در زمان اسباب کشی و رفت و آمد شما و کارگران حمل بار، ممکن است کمی گرد و خاک به پا شده و یا کف زمین خانه کثیف شده باشد.
 • مثبت اندیش باشید و در هر مرحله به یاد داشته باشید که اسباب کشی بالاخره به پایان می رسد و شما در مکان جدید به آرامش خواهید رسید.
 • پس از پایان کامل اسباب کشی، حداقل یکبار به منزل قبلی برگردید و به دقت چک کنید که وسیله ای از اسباب منزل و یا لوازم شخصی تان جا نگذاشته باشید.
 • هنگام باربری کارگران اتوبار، در اطراف آنها باشید و مستقیما به کارشان نظارت کنید ولی در این کار افراط نکنید و سر راه آنها نایستید. به خصوص زمانی که لوازم سنگین منزل مثل یخچال و یا مبل را با خود حمل می کنند.
 •  نگران تعرفه اتوبار نباشید و با خیال راحت این کار را به شرکت های باربری بسپارید.

بسته بندی اثاثیه منزل

همین طور که تا به اینجا خوانده اید، مهم ترین کاری که باید برای داشتن یک اسباب کشی عالی رعایت کنید این است که شما می بایست در وهله اول بسته بندی وسایل خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. در متن اشاره کرده ایم که هر نوع از وسایل را چگونه بسته بندی کنید بهتر است. برای راحت تر کردن بسته بندی اثاثه منزل اینجا را کلیک کنید. پس با رعایت این نکنه خودتان را یک پله جلو تر بیاندازید و مطمئن تر قدم بردارید. هر چقدر در این مرحله دقت کنید و ظرافت کار را بالا ببرید، برای اسباب شکی خیالتان راحت تر است و حتی بعد از اینکه اثاث کشی انجام شد شما می دانید که باید برای پیدا کردن هر وسیله ای کدام کارتن و بسته بندی را بررسی کنید و کجا به دنبال وسایل مورد نظر بگردید. اکثر شرکت های باربری هر دو این مرحله را به نحو احسن انجام می دهند و و تمام نکات و ظرافت ها را رعایت می کنند.

کد خبر 248781

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =