Airbnb پس از گسترش کرونا، رایگان اسکان می‌دهد

به‌دنبال اقدامات فرانسه و ایتالیا، میزبانان Airbnb در سراسر جهان هم اکنون می‌توانند خانه‌های خود را به کارمندان NHS و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که با شیوع کرونا ویروس مبارزه می‌کنند، ارائه دهند. مراقبان، امدادگران و اولین پاسخ دهندگان در طی چند هفته گذشته به‌طور شبانه روزی مشغول به‌کار بودند و این شرکت راهی پیدا کرده است که بتواند قدردانی خود را برای کسانی که به خاطر دیگران جان  خود را به‌خطر می‌اندازند، نشان دهد.

چمدان - Airbnb اعلام کرده است که به افرادی که در خط مقدم COVID-۱۹ هستند و نیاز به مکانی برای اقامت دارند، اقامت رایگان ارائه می‌دهد.

پلت فرم Open Homes برای تأمین مسکن موقت برای رفع سوانح یا معالجه پزشکی استفاده می‌شود - صاحبان خانه می‌توانند این برنامه را انتخاب کرده و کل محل اقامت را ارائه دهند، Airbnb همه هزینه‌های جانبی را پرداخت خواهد کرد. این برنامه که قبلاً در ایتالیا و فرانسه معرفی شده است، قصد دارد بیش از ۱۰۰۰۰۰ متخصص بهداشت و درمان COVID-۱۹ را در سرتاسر جهان مستقر کند، میزبانان انگلستان قبلاً نزدیک به ۱۵۰۰ مکان برای اقامت ارائه داده‌اند.

پاتریک رابینسون، مدیر سیاست‌های عمومی در Airbnb گفت: کل کشور حامی NHS و کادر پزشکی قهرمان ما است، زیرا آنها با شیوع کرونا ویروس می‌جنگند. ما از ته دلمان از پزشکان و پرستاران خود در سراسر کشور تشکر می‌کنیم و از میزبانانی که در این مواقع دشوار در خانه‌های خود را باز کرده‌اند، سپاسگزاریم.

این آخرین روشی است که انگلیس حمایت خود را از کارمندان NHS نشان داده است. گری نویل و رایان گیگز هم تیمی‌های سابق منچستریونایتد اخیراً اعلام کردند که قصد دارند دو هتل منچستر را که خود در آن مشترک هستند ببندند تا کارمندان NHS در این نزدیکی بتوانند از دسترسی رایگان به اتاق‌ها برخوردار شوند.

در همین حال، هفته گذشته مردم در سراسر انگلستان در خارج از خانه‌های خود ایستاده‌اند و یا پنجره‌های خود را باز می‌کنند تا به طور دسته جمعی از آن دسته از کسانی که با کرونا ویروس می‌جنگند، قدردانی کنند.

منبع : hellomagazine

کد خبر 248687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • 09300341929 IR ۱۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۲
    2 0
    باتشکراززحمات شماسروران گرامی