تشویق به سفر برای نجات گردشگری | پرواز به سیسیل ایتالیا با نصف قیمت

مقامات سیسیل در نظر دارند ۵۰ درصد از هزینه شما را برای بازدید از جزیره، که مسلماً یکی از زیباترین مکان های روی کره زمین است، پرداخت کنند. ایتالیا به دلیل شیوع گسترده ‌کرونا در این کشور با زیان ۱.۲ میلیارد دلاری صنعت توریسم مواجه شده است. اقدامات ایمنی باعث آسیب شدید به اقتصاد سیسیل شده است، جایی که صنعت گردشگری با بیش از ۱۵ میلیون بازدید کننده سالانه از این ناحیه درآمد اصلی ساکنان به حساب می‌آید.

چمدان - دولت ایتالیا با مقامات محلی برای بازگرداندن گردشگران همکاری میکند و ۵۰ میلیون یورو (حدود ۵۴ میلیون دلار) برای کمک صنعت گردشگری این جزیره اختصاص داده است. به گزارش تایمز، پرداخت نیمی از هرینه پرواز و یک سوم هزینه های هتل و بلیط های رایگان برای موزه ها و اماکن باستان شناسی اقداماتی هستند که مقامات محلی قصد دارند برای حضور دوباره گردشگران انجام دهند. انتظار می رود انتشار کوپن های تخفیف کمی بعد از پایان یافتن قرنطینه آغاز شود و در وب سایت رسمی گردشگری سیسیل در دسترس باشد.

نخست وزیر ایتالیا، جوزپه کنته هفته گذشته اعلام کرد که ایتالیا در روز ۴ مه شاهد اتمام قرنطینه خواهد بود، بنابراین اگر آرزوی دیدن میدان مرمر طارمینا را دارید، شاید این یکی از بهترین زمان ها برای برنامه ریزی تعطیلات در سیسیل باشد.

منبع : matadornetwork

کد خبر 248668

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =