سالگرد ازدواج پشت درهای بسته | کرونا بین ۶۷ سال عشق فاصله انداخت

هرچه تأثیر کرونا ویروس عمیق‌تر می‌شود، ما در سراسر دنیا به دنبال داستان‌هایی هستیم که قلب‌هایمان را گرم می‌کنند. مستمری بگیر سالخورده مستقر در ورنون، کانکتیکات، نتوانست شصت و هفتمین سالگرد زندگی خود را به همراه همسرش جشن بگیرد، بنابراین وی بیرون از خانه مراقبت همسرش تابلویی را تهیه و برپا کرد.

چمدان - تابلوی باب می‌گوید: " ۶۷ سال عاشقت بودم و هنوز هم هستم. سالگرد ازدواجمان مبارک. " او آن را بیرون پنجره مرکز مراقبت از همسرش نگه داشت تا بتواند آن را ببیند و سالگرد پیوندش را با او جشن بگیرد. مانند فیلم نوت بوک، اما این زندگی واقعی برای باب و همسرش است. ژست مهربان و دوست‌داشتنی پیرمرد در اینترنت توفان به پا کرده و همه ما لازم است به خود یادآوری کنیم دنیا به افراد بیشتری مانند باب نیاز دارد.

نانسی با دست تکان دادن و فرستادن بوسه از پنجره اتاق طبقه دوم خود به ژست شیرین همسرش پاسخ داد. باب به NBC کانکتیکات گفت: "واقعا ناراحت هستم زیرا می‌خواهم او در کنارم باشد و می‌دانم که نمی‌تواند. "

دختر این زوج، لورا، به NBC کانکتیکات گفت که این اولین سالگرد است که والدینش از هم جدا شده‌اند. لورا گفت: "آنها همیشه الهام بخش ما بوده‌اند و من فکر می‌کنم فقط با دیدن این‌که هر سال این اتفاق می‌افتد و هنوز هم در سالگرد ازدواجشان به هر صورت عشق خود را این‌گونه بیان می‌کنند. "

منبع : hellomagazine.com

کد خبر 248653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =