آرزوی زوج ایتالیایی: امیدوارم وقتی فرزندانمان بزرگ شدند، ما را قهرمان خود بدانند

این زوج برای عروسی خود در ایتالیا برنامه‌ریزی می کردند. در حال حاضر آنها با هم در حال مبارزه با کرونا ویروس در خط مقدم هستند.

چمدان - روبرتو تونلی مشغول برنامه‌ریزی عروسی خود در ماه سپتامبر بود، هنگامی که همه گیری کرونا ویروس در شهر او مودنا، در شمال ایتالیا شروع شد. به زودی، وی و نامزدش ایوانا کاستانیایر به‌جای چیدمان گل، در مورد پارامترهای تهویه هوا بحث می‌کردند.

تونلی، ۳۱ ساله، به گزارشگر مجله تایم گفته است: "ما ابتدا در بیمارستان ملاقات کردیم"، "او رئیس من بود! " این روزها، آنها به عنوان pulmonolog در همان بیمارستان کنارهم، ۶ روز در هفته، حداقل ۱۴ ساعت در روز فعالیت می‌کنند.

با گذشت هفته‌ها، پزشکان و پرستاران به‌طور فزاینده‌ای متحمل مبارزه با شیوع ویروس شده‌اند. طبق آمار موسسه ملی بهداشت ایتالیا، در ایتالیا بیش از ۴۰۰۰ پزشک و پرستار آلوده شده‌اند که تقریباً ۸٪ موارد در ایتالیا را نشان می‌دهد. اغلب کسانی که در خط مقدم هستند زوج‌های عاشق هستند. وی می گوید: "بدترین قسمت این است که شما نمی‌خواهید شخصی که دوستش دارید آنچه را که می‌بینید، ببیند." "اما حداقل صورت او اولین چیزی است که هنگام برداشتن PPE می‌بینم. "

در شهرهای کوچک ایتالیا نه تنها پزشکان با هم فامیل هستند بلکه غالباً بیمارانی که وارد بخش مراقبت‌های ویژه می‌شوند از همان خانواده هستند.

کاستانیایر می‌گوید: "اولین بیماران ما در مودنا دو برادر بودند. " آنها اخیراً یک دختر ۱۳ ساله را در بیمارستان بستری کردند. چند روز بعد، پدرش به بخش مراقبت ویژه (ICU) منتقل شد.

کاستانیایر می‌گوید: "امیدوارم وقتی فرزندان ما بزرگ شدند، ما را قهرمانان خود در نظر بگیرند. "

منبع : time.com

کد خبر 248649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =