بهترین عکس از موج‌سواری سال ۲۰۲۰ نیکون معرفی شد

نیکون و سازمان گشت و گذار استرالیا با مسابقه عکس و فیلم سال از موج‌سواری در سال ۲۰۲۰ بار دیگر هنر عکس‌برداری از طبیعت را جشن می گیرند. در این مسابقه، بیست و سه فینالیست از بین با استعدادترین فیلمبرداران و عکاسان استرالیا انتخاب شدند و در پایان، این رن مک‌گان بود که بخاطر تصویر دراماتیک خود پیروز شد.

چمدان - عکس مک‌گان به دلیل زیبایی و رنگ فوق‌العاده‌اش در برابر فهرست قوی فینالیست ها ایستادگی کرد. عکس‌ مک‌گان از تعادل کاملی بین نور و سایه برخوردار است و با رنگ آبی عمیقی که در برابر یک آسمان تاریک قرار دارد، فقط باعث تقویت روحیه می شود. همچنین ترکیب صحیحی از خلاقیت، منحصر به فرد بودن، ترکیب بندی و نمایشی را که داوران از آن انتظار داشتند، دارد.

هیئت متشکل از ۱۰ قاضی متخصص در صنعت گردشگری، از جمله سفیر برند نیکون و هفت بار قهرمان  این مسابقات، استفانی گیلمور، در انتخاب عکس و فیلم برنده کمک کردند. گیلمور عنوان کرده است: "من واقعاً از داوری جوایز امسال لذت بردم. من به عنوان یک عکاس، از عکس انتخابی الهام گرفتم که واقعاً نشان دهنده رویکرد منحصر به فرد و خلاقانه برای نشان دادن اقیانوس زیبای ما بود. به همه کسانی که در این مسابقه حضور داشتند تبریک می گویم. امیدوارم بینندگان با انتخاب نهایی ما موافق باشند. "

در این مسابقات، اندرو کاینر نیز برنده فیلم گشت و گذار سال شد. فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه ای او با عنوان جریان برنده بخش فیلم شد. به دلیل برنده شدن آنها، به مک‌گان کیت Nikon Z۶ اهدا می شود، در حالی که کاینر Nikon Z۷ را به خانه می برد. تعدادی دیگر از عکس های شرکت‌کننده در این مسابقات را درزیر مشاهده کنید.

منبع : mymodernmet

کد خبر 248575

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =