تسهیلات دولت به صنعت گردشگری کافی نیست

رییس جامعه هتلداران یزد با اشاره به تداوم تعطیلی این صنف، از کمی تسهیلات و حمایت‌های دولت از صنعت گردشگری گلایه کرد و گفت: باز هم دولت نشان داد که توجه کافی و لازم را به صنعت گردشگری ندارد و این صنعت با وجود درآمدزایی و اشتغال قابل توجه همچنان در اولویت نیست.

«سیدامیرناصر طباطبایی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به این که تعطیلات صنف هتلداران همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: این تعطیلی به علت همراهی با ستاد کرونا و جلوگیری از اشاعه این ویروس در استان و حفظ همشهریان همچنان ادامه دارد.

وی با گلایه از بی‌توجهی دولت به صنعت گردشگری، تصریح کرد: از ۷۵ هزار میلیارد تسهیلات در نظر گرفته شده برای جبران خسارت‌های وارده به کشور تحت تاثیر بحران کرونا، تنها ۳۵۰۰ میلیارد تومان یعنیحدود ۵ درصد به این صنعت تعلق گرفته است که جوابگوی خسارت‌های این صنعت نیست.

هتلی در یزد

رییس جامعه هتلداران یزد با بیان این که پیش بینی برای تداوم این بحران تا پایان اردیبهشت ماه وجود دارد، گفت: باز هم دولت نشان داد که توجه کافی و لازم را به صنعت گردشگری ندارد و این صنعت با وجود درآمدزایی قابل توجه و اشتغالی که ایجاد کرده، همچنان در اولویت نیست.

کد خبر 248449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =