Stay Home یا در خانه بمانیم اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام در تلاش برای تشویق کاربران برای ماندن در خانه در بازه همه گیری ویروس کرونا، ویژگی های جدیدی را راه اندازی کرده است. این ویژگی داستانی مشترک با نام در خانه بمانیم یا Stay Home است که به منظور ترویج دوری فیزیکی است و به دوستان این امکان را می دهد تا در اینستاگرام با هم در چت تصویری یکدیگر را ببینید و به راحتی در ارتباط باشند.  

کاربران می توانند یک برچسب جدید در خانه بمانیم یا Stay Home را به استوری اضافه کنند تا به دیگران نشان دهند که چگونه وقت خود را در حالی که در مسافت اجتماعی هستند، سپری می کنند. افرادی که از برچسب استفاده می کنند، داستان های خود را به یک داستان مشترک اضافه می کنند، که به سایر کاربران امکان می دهد همه داستان ها را با برچسب در خانه بمانیم یا Stay Home در یک مکان مشاهده کنند.

در اینجا چند ایده برای استفاده بهتر از برچسب جدید آورده شده است:

  • متخصصان: به حداکثر بهره وری و سازگاری با یک محیط کاری جدید، به پیروان خود نکاتی را در مورد کار از خانه نشان دهید.
  • والدین: نشان دهید چگونه می توانید فرزندانتان را از مدرسه به خانه برسانید و نکاتی را به والدین دیگر ارائه دهید.
  • علاقه مندان به تناسب اندام: با داشتن سالن های ورزشی در سراسر کشور، این فرصتی است برای ارائه نکات مربوط به تناسب اندام در خانه با دیگران.
  • مترجمان آزاد: آیا شما به طور مرتب از خانه کار می کنید؟ عالی! آنچه شما آموخته اید را به اشتراک بگذارید تا دیگران از تجربه شما بهره مند شوند.
     

برچسب در خانه بمانیم یا Stay Home و Co-Watching ابتکار عمل در اینستاگرام هستند، اما مطمئناً آخرین ابتکارات نیستند اینستاگرام از زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد شیوع کرونا ویروس در ژانویه به عنوان یک فوریت های بهداشت عمومی اعلام شده است، اقداماتی را در جهت کمک به مردم در امنیت و ارتباط برقرار می کند.

ابتکارات دیگر شامل موارد زیر است:

  • منابع آموزشی بیشتر در نتایج جستجوی اینستاگرام.
  • اضافه کردن برچسب برای تبلیغ دقیق اطلاعات.
  • حذف محتوا و حساب های COVID-۱۹ از توصیه ها، مگر اینکه توسط یک سازمان معتبر بهداشتی ارسال شود
  • برچسب اهدای کمک در بیشتر کشورها و کمک به افراد برای پیدا کردن غیرانتفاعی مربوط به پشتیبانی.
کد خبر 248366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =