فعالیت کارکنان هما با وجود شیوع ویروس کرونا

خلبانان، مهمانداران، متخصصان مهندسی و تعمیرات و خدمات فرودگاهی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر کارکنان "هما"، با وجود شیوع ویروس کرونا، همچنان در حال خدمت‌رسانی به هموطنان هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی"هما"، از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، تمامی کارکنان عملیاتی "هما" اعم از خلبانان، مهمانداران، متخصصان مهندسی و تعمیرات، خدمات فرودگاهی، کیترینگ و حراست در تمامی ایستگاه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همانند سربازان سلامتی در بخش مسافرت  هوایی، فعال می‌باشند که این نشان‌دهنده عزم کارکنان این شرکت برای ارائه خدمات در این شرایط و تامین پروازهای پاک و ایمن برای هموطنان است. 

با توجه به تقاضای مسافرت هوایی در این ایام، تمامی پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ویژه مسافرت هوایی انجام می‌شود و تمامی کارکنان عملیاتی "هما" تلاش دارند در شرایط حاضر، پروازهای "هما" با رعایت موازین و نکات بهداشتی انجام شود، به طوری که تاکنون هیچ پروازی به دلیل مشکلات بهداشتی از طرف "هما" لغو نشده است.

همچنین مرکز پزشکی هوایی "هما" برای تمام خلبانان و مهمانداران این شرکت، دستورالعمل‌های لازم را در زمان مواجه با مسافر و رعایت حفاظت فردی ارائه نموده است. 

در بخش خدمات فرودگاهی نیز به کارکنان "هما" در تمام ایستگاه‌های پروازی این شرکت اعم از پذیرش مسافر و کارکنان حاضر در رمپ، به ویژه در استان‌های پر خطر، تاکید شده است در تمامی مراحل پرواز، دستورالعمل‌های ابلاغی در راستای پیشگیری و ایمن‌سازی پروازها را اجرا نمایند. 

لازم به ذکر است در شرایط شیوع کرونا در کشور، کارکنان "هما" سعی دارند با تلاش شبانه‌روزی، اتخاذ تمهیدات لازم و رعایت دستورات بهداشتی، پروازهایی پاک و ایمن برای مسافران "هما" فراهم نمایند و از این رو همانند سربازان سلامتی در خط مقدم مبارزه با گسترش ویروس کرونا و خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند. 

گفتنی است ناوگان فعال هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" روزانه قبل و بعد از هر پرواز در تمامی ایستگاه‌های پروازی ضدعفونی می‌شوند.
کد خبر 248261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =