یک مهمانسرا برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در بوشهر تخلیه و تعطیل شد

با بررسی های به عمل آمده یک واحد مهمانسرا در شهر بوشهر که به شکل غیرقانونی مسافر پذیرش کرده بود، تخلیه و تعطیل شد.

امروز ۱۸ اسفند ۱۳۹۸، محمدحسین ارسطوزاده از تعطیلی یک واحد مهمانسرا در استان بوشهر خبر داد و گفت: «بازرسین ستاد این اداره کل در بررسی های صورت گرفته یک واحد مهمانسرا که به صورت غیر قانونی اقدام به پذیرش مسافر کرده بود را پس از طی مراحل قانونی و با همکاری و همراهی مراجع قضایی و انتظامی نسبت به تخلیه و تعطیلی واحد مذکور اقدامات لازم را صورت دادند».

وی همچنین از پلمب تعدادی خانه مبله و آمار گزارشات مردمی خبر داد و تصریح کرد: «تاکنون ۶ خانه مسافری با دستور قضایی پلمب شده اند و تعداد ۱۵ واحد نیز تخلیه و تعطیل شده است».

مدیرکل میراث فرهنگی استان بوشهر ادامه داد: « تعداد ۵۰ مورد تاکنون گزارش تخلف از اجاره خانه های مسافری داده شده است که از این تعداد ۳۰ مورد تلفنی و از طریق شماره ۳۳۳۲۳۱۷۷ و تعداد ۲۰ مورد گزارش نیز از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۷۷۷۳۲۴۵۵ گزارش شده که به زودی شماره های شهرستانها نیز اعلام خواهد شد».

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر؛ ارسطوزاده در پایان ضمن تشکر از مراجع قضایی، انتظامی و همچنین مردم در همکاری برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا گفت: « با هر شخصی که بخواهد با جان مردم اینچنین معامله کند برخورد خواهیم کرد زیرا در شرایط کنونی اهمیت سلامت همگانی برای ما ویژه خواهد بود».

کد خبر 248212

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =