غیر اخلاقی ترین نوع توریسم در جهان | سوء استفاده جنسی از کودکان برای جذب گردشگر

در جزیره دومینیکن جایی که سواحل سفید و زیبا با درختان نخل آن را احاطه کرده است، گردشگری منبع نخست اقتصاد است و تعداد توریست ها سالانه به شش میلیون تن می رسد. آنچه اغلب در این جزیره دیده می شود، مردان میانسالی اند که ظهرها مشروب می خورند و منتظرند تا شب فرا برسد و تمایلات منحرف خود را اشباع کنند. آنها در این جزیره می توانند به خانواده های فقیر پول بپردازند تا با کودکان شان در ازای پول رابطه جنسی انجام دهند. در این جزیره رانندگان، تاکسی ها، موتورسیکلت ها و وسایل نقلیه عمومی کودکان را برای توریست ها می برند تا با آنها رابطه جنسی برقرار کنند و برای چنین خوش خدمتی ای پول دریافت کنند.

رویترز نوشت: در جزیره دومینیکن جایی که سواحل سفید و زیبا با درختان نخل آن را احاطه کرده است، گردشگری منبع نخست اقتصاد است و تعداد توریست ها سالانه به شش میلیون تن می رسد. آنچه اغلب در این جزیره دیده می شود، مردان میانسالی اند که ظهرها مشروب می خورند و منتظرند تا شب فرا برسد و تمایلات منحرف خود را اشباع کنند. آنها در این جزیره می توانند به خانواده های فقیر پول بپردازند تا با کودکان شان در ازای پول رابطه جنسی انجام دهند. در این جزیره رانندگان، تاکسی ها، موتورسیکلت ها و وسایل نقلیه عمومی کودکان را برای توریست ها می برند تا با آنها رابطه جنسی برقرار کنند و برای چنین خوش خدمتی ای پول دریافت کنند.

توریسمی که سوخت آن کودکان هستند

این توریسم در حدود ۲۲ میلیارد برآورد می شود و تعداد کودکان درگیر در آن به پنج میلیون کودک می رسد و هر سال حدود یک میلیون کودک به آن افزوده می شود. حدود ۶۵ درصد این کودکان بیشتر از هشت سال ندارند، در حدود ۷۳ درصد از آنها از چنین رابطه ای تنفر دارند. اغلب کتک زده می شوند و گاهی به آنها دارو می دهند تا بیهوش شوند یا هشیاری خود را از دست بدهند. برخی دولتها از این توریسم سود می برند تا جایی که ۱۵ درصد از تولید ناخالص داخلی آنها را شکل می دهد.

سوء استفاده جنسی از کودکان برای جذب گردشگر

این کودکان از کجا می‌آیند؟

اغلب این کودکان و یا نوجوانان در سواحل «بوکا چیکا» و «سوسوا» در جمهوری دومینیکن کارت و یا فست فود می فروشند. توریسم استوار بر پدوفیلیا و سوء استفاده جنسی از کودکان در ۶۲ کشور از جمله کاستاریکا، کوبا، گامبیا، کامرون، کنیا، مغرب، سنگال، جنوب آفریقا، کامبوج، فیلیپین، هند، اندونزی، میانمار، تایلند، ویتنام، بلغارستان و ترکیه به چشم می خورد.

توریست ها و تاجران منحرف از یک کودک به انواع مختلفی سوء استفاده می کنند؛ از فریب تا تجاوز، ممکن است با واسطه صورت بگیرد و آن نیز به دو نوع تقسیم می شود: در نوع اول کودکان را در یک جا جمع می کنند و به طور متناوب افراد منحرف از آنها سوء استفاده می کنند و یا آنها را برای مدت طولانی به یک نفر می فروشند تا از او سوء استفاده شود. از دیگر انواع سوء استفاده از کودکان عکس گرفتن و یا فیلم گرفتن از آنها در حین انجام کارهای جنسی است. متأسفانه هر سال ۲۵ میلیون دلار درآمد خرید و فروش عکس های غیراخلاقی از این نوع در جهان است.

سوء استفاده جنسی از کودکان برای جذب گردشگر

تلاش برای حل مشکل جرائم جنسی علیه کودکان

دولت های بسیاری مواضع سختی پیرامون این موضوع اتّخاذ کرده اند، نزدیک به چهل کشور از جمله کانادا، فرانسه و انگلستان قوانینی وضع کرده اند که از مرزهای اقلیمی پارا فراتر نهاده که به موجب آن هر شهروندی که جرائم جنسی در خارج از کشور علیه کودکان انجام دهد محاکمه می شود و برای هتل ها نیز قوانین وضع کرده اند و روی آن تابلوهایی نصب شده که براساس آن ورود افراد زیر هجده سال به اتاق های هتل ممنوع می باشد.

منبع: تابناک

کد خبر 248036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رامین IR ۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
  35 2
  حالم،بهم،خورد.راه دیکه ای برای پول در آوردن نیست؟
 • ناشناس IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
  32 0
  بچهای بیچاره چه گناهی دارن که باید قربانی فقر خانواده و کشورشون بشن.
  • IR ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
   0 1
   چه ربطی به فقر داره. نادون این انحرافی که تو مغز نادونایی مثل شما کردن که هر کی فاسد میشه از فقره دزدی میکنه تن فروشی میکنه از فقره! مگه آدما حیوونن پس انسانیت چی میشه. البته برای حکومت سرمایه دار ها من و شما باید همه چی رو حیوونی ببینیم تا اونا به حکومتشون ادامه بدن. خدا وکیلی نکن این کارو.
  • سیداسماعیل IR ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
   1 0
   فقر عاملش نیست فقر فرهنگی عاملش است
 • ناشناس IR ۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
  9 1
  خدای من به کجا داریم میریم این افریده های معصوم تاوان چه چیزی را می دهند ؟ ای کاش بتوانیم کاری انجام دهیم
 • IR ۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
  3 0
  شرم آورترین شیوه اقتصاد و کسب و کار کجایند منادیان دفاع از حفوق و کرامت انسانی از هر قوم و نژاد و مذهب
 • Nm IR ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
  0 0
  این چهره کثیف شیطانی وبی پرده انسان عصیانگر است باشگاه جهانی ثروت ، دارای چنین خروجی وحشتناکی است که متاسفانه بر عالب کشورهای دنیا حکومت میکند اولا بایستی تا میتوانیم در داخل کشور قدرتمند شویم تا سایه شوم چنین قدرت هایی از سر کشور دور بماند دوما میتوانیم با داشتن کشوری اباد و مستقل ،ایده ال های لازم را به کسانی که میخواهند از شر این تسلط ، در کشور خود خارج شوند را نشان بدهیم
  • IR ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
   0 0
   تو این ۴۱ سال خوب نشون دادیم!! تو کشور خودمون سواستفاده جنسی از کودکان بیداد میکنه کافیه به حاشیه شهرها برید و ببینید!