۵ مقصد دیدنی در سفر به فیلیپین | کشور جزیره‌ها و تابوت‌های آویزان

فیلیپین، یکی از کشورهایی است که به دلیل داشتن بیش از 7هزار جزیره می‌توان چندین و چند بار به آن سفر کرد. اما سخت‌ترین قسمت زمانی است که باید انتخاب کنید از کدام جزیره دیدن کنید.

چمدان - فیلیپین از سه جزیره اصلی به نامهای Luzon, Visayas, Mindanao تشکیل شده است. مناظر موجود در هر منطقه از فیلیپین از کوهستان‌های گرمسیری گرفته تا کلانشهرها و غواصی در اقیانوس، متفاوت است که در اینجا به معرفی برخی از این مناطق می‌پردازیم.

1. Palawan

اگر در انتخاب مقصد خود تردید دارید یا زمان کافی ندارید قطعا Palawan بهترین گزینه خواهد بود. بیشتر مسافران به Palawan از طریق Puerto Princesa وارد می‌شوند که نام دیگر آن «شهری در جنگل» است. یکی از مناظر دیدنی و فوق العاده زیبا که به ثبت جهانی یونسکو نیز رسیده است، رودخانه زیرزمینی در Puerto Princesa است. در شمال غربی El Nido در Palawan منطقه‌ای به نام Coron وجود دارد که به خاطر تالاب‌های بکر و سواحل ماسه‌ای سفید محبوبیت فراوانی دارد.

2. Cebu

Cebu به لطف موقعیت استراتژیک و قرارگیری در مرکز فیلیپین و ورود بسیاری از پروازهای هوایی، از محبوبیت خاصی از سوی بازدیدکنندگان برخوردار است. در Cebu از مکان‌ها و میراث قدیمی اسپانیایی، آبشارها و سواحل پراکنده در سرتاسر این منطقه دیدن کنید.
 

3. Bohol

اگر به دنبال مکانی برای بازدید در نزدیکی Cebu هستید، قطعا Bohol بهترین گزینه بشمار می‌رود. این منطقه به دلیل داشتن جاذبه‌های طبیعی فراوان مانند تپه‌های شکلاتی (Chocolate Hills) بسیار مشهور است. همچنین می‌توان یکی از کوچکترین گونه پریمات‌ها به نام Tarsiers را در اینجا مشاهده کرد. سواحل زیبا، غواصی و دلفین‌ها از دیگر جذابیت‌های این جزیره هستند.
 

4. Surigao

سواحل بی پایان با ماسه‌های سفید که باعث خلق منظرهای زیبا و دیدنی برای بازدیدکنندگان می‌شود. رودخانه عجیب Enchanted و جزایر بریتانیا و دیناگات از جذابیت‌های این منطقه بشمار می‌روند.
 

5. Sagada

فیلپین

تابوت‌های آویزان عجیب، بسیاری از مسافران و بازدیدکنندگان را به سمت خود جذب می‌کنند. این منطقه توریستی به دلیل داشتن طوفان، غارها، آبشارهای زیبا و سکونتگاه‌های زیبای روستایی بسیار محبوب شده است.

منبع : detourista - planetware

کد خبر 248006

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =