جزئیات تازه از خروج هواپیمای کاسپین از باند فرودگاه ماهشهر+ تصاویر | خلبان دیر لندینگ کرده است

یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هیچیک از مسافران پرواز کاسپین آسیب ندیده اند و همگی در سلامت از هواپیما خارج و به سالن ترانزیت فرودگاه منتقل شده اند.

رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوریگفت: پرواز شماره ۶۹۳۶ شرکت هواپیمایی کاسپین که صبح امروز از باند فرودگاه ماهشهر خارج شده، ۱۳۵ مسافر داشته است که خوشبختانه هیچیک از مسافران کاسپین آسیب ندیده اند و همگی در سلامت از هواپیما خارج و به سالن ترانزیت فرودگاه منتقل شده اند.

وی اظهار داشت: هواپیمای بوئینگ MD شرکت هواپیمایی کاسپین از مبدا تهران در ساعت ۷:۵۰ صبح امروز پس از فرود در باند فرودگاه ماهشهر از باند خارج شد که علت آن در دست بررسی است.

جعفرزاده افزود: بلافاصله تیم کارشناسی سازمان هواپیمایی کشوری به همراه گروه فنی شرکت هواپیمایی کاسپین برای بررسی علت خروج هواپیما از باند به ماهشهر اعزام شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خلبان پرواز، پیش از فرود در باند فرودگاه ماهشهر، گزارشی از نقص احتمالی به برج مراقبت اعلام کرده یا خیر، گفت: در حال حاضر امکان اظهار نظر در این زمینه وجود ندارد و با توجه به اعزام تیم کارشناسی سازمان هواپیمایی کشور و تیم فنی کاسپین، ابعاد موضوع بررسی و نتیجه به اطلاع مردم خواهد رسید.

خلبان دیر لندینگ کرده است

مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان هم در تشریح این حادثه گفت: دلیل حادثه به بررسی بیشتری نیاز دارد ولی خوشبختانه به مسافران طبق بررسی‌های اولیه آسیب نرسیده است.

محمدرضا رضایی افزود: بر اساس اعلامی که به ما شده علت این حادثه این بوده که که خلبان دیر لندینگ کرده است و همین امر باعث شده که هواپیما هنگام فرود از باند خارج شود و با سرعت در منطقه مسکونی حوالی فرودگاه حرکت کند.

مسدود شدن محور ماهشهر - سربندر

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان هم از مسدود شدن محور ماهشهر - سربندر به علت فرود اضطراری هواپیمای مسافربری خبر داد. غلامعباس بهرامی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: محور ماهشهر - سربندر به علت فرود اضطراری هواپیمای مسافربری که صبح امروز رخ داد تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی افزود: محور جایگزین، ماهشهر- جراحی - سربندر بوده و با پس از باز شدن محور ماهشهر - سربندر مراتب به اطلاع شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

۲ نفر مصدوم شدند

علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان هم اظهار کرد: دو تیم عملیاتی با تجهیزات لازم اعزام شدند و به وسیله استقرار آنها در فرودگاه ماهشهر پوشش امدادی لازم ایجاد شد.

وی افزود: دو فرد مصدوم که از ناحیه پا دچار مصدومیت سطحی شده بودند توسط عوامل امدادی این جمعیت به مرکز درمانی انتقال یافتند.

هواپیمای شماره ۶۹۳۶ شرکت هواپیمایی کاسپین ساعت ۶:۳۵ صبح امروز از تهران به مقصد بندر ماهشهر پرواز کرد.

خروج هواپیمای کاسپین از باند فرودگاه ماهشهر

خروج هواپیمای کاسپین از باند فرودگاه ماهشهر

کد خبر 247762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =