پنج مقصد متفاوت سفر برای عاشقان پیاده‌روی

براساس یک نظرسنجی که بر روی ۲۵۰۰۰ نفر صورت گرفت، ۵۴ درصد شرکت کنندگان گفتند که تعطیلات به صورت پیاده روی را به سایر تعطیلات ترجیح می‌دهند. بیشتر افرادی که در این نظرسنجی نظر مثبت به پیاده روی داشتند، گروه‌های سنی بین ۱۸ تا ۲۴ و ۲۵ تا ۳۴ سال بودند. با توجه به این موضوع لیستی از برخی مقاصد زیبا و خارق‌العاده برای پیاده روی در جهان آماده کرده‌ایم.

۱. Kumano Kodo Pilgrimage، ژاپن


تور ۹ روزه پیاده روی که از اوساکا شروع شده و به ایسه ختم می‌شود. در این تور از عبادتگاه Kumano Kodo و ایسه بازدید می‌شود شب‌ها می‌توان در مکانی مانند هتل‌های قدیمی ژاپنی استراحت کرد و روز بعد پیاده روی ۴ تا ۶ ساعته را از نو شروع کرد. این مسیر که از کوه‌های Koyasan عبور می‌کند  منظره‌ای زیبا و خارق‌العاده برای شما فراهم می‌کند.

۲. Ausengate (کوه‌های رنگین کمان)، پرو


برای کسانی که می‌خواهند ظاهر دیگری از پرو را ببینند قطعا این تور پیاده روی ۷ روزه در مسیر کویری که از کوه‌هایی با خاک رنگی می‌گذرد بهترین گزینه است و در نهایت به معروف‌ترین و پربازدیدترین مکان در پرو یعنی ماچوپیچو می‌رسید.

۳. Liguria، ایتالیا

یکی از زیباترین و خیره کننده‌ترین شهرهای ساحلی در ایتالیا Liguria است که مرزهای آن توسط توسکانی و فرانسه احاطه شده و بهترین مسیر برای پیاده‌ روی جاهایی است که می‌توان از غذاهای لذیذ ایتالیایی لذت برد.

۴. Hollyford، نیوزلند

Hollyford یکی از زیباترین مناطق کشف نشده در نیوزلند بشمار می‌رود و در طول یک سفر ۲ تا ۳ روزه می‌توان از جنگل‌های ساحلی عبور کرد و با هلیکوپتر بر فراز آسمان Hollyford پرواز کرد و یک تجربه بی‌ظیر به دست آورد.

۵. Bergen، نروژ

بعد از گذراندن چند روز در شهر فوق‌العاده Bergen، بهتر است سفر را کمی به عمق و حومه این شهر برد و در کوه‌های حیرت‌آور این شهر نروژی پیاده‌روی کرد.

منبع :‌standard.co.uk

کد خبر 247756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =