بهترین مسیرها برای سفر با قطار در اروپا | بلیط قطار برای عبور از دره‌های ایتالیایی تا تجربه مزه پنیر سوئیسی

قطار دارای جذابیتی خاص و قدیمی است که نمی‌توان از آن گذشت. منظره‌های نفسگیر، رنگ‌های زنده و مناظر الهام بخش تاثیر عمیقی بر انسان می‌گذارد. سفر با قطار اجازه لذت بردن از مسیر را به فرد می‌دهد. در ادامه برخی از بهترین مسیرهای سفری با قطار در اروپا را برای شما آماده کرده‌ایم:

1. ونیز – مونیخ (ایتالیا – آلمان)


مسیر قطار مستقیم از ونیز به مونیخ زیبایی‌های فراوانی دارد. از عبور از دره‌های ایتالیایی و روستاهای کوچک و کوه‌های آلپ گرفته تا زمانی که به بایرن، یکی از زیباترین مناطق آلمان می‌رسید. عبور در امتداد رودخانه ایسارکو در سایه سنگ‌های دولومیت بسیار چشمگیر است.

2. قطار Des Pignes (فرانسه)


یک راه آهن خصوصی در یکی از زیباترین مناطق فرانسه، سفر به پرووانس به دلیل داشتن طبیعت و مناظر دیدنی بسیار زیبا یک ایده عالی است. قطار در مسیر خود از رودخانه ها و پل‌ها و روستاهای کوچکی مانند St Andre les Alpes و Entre Vieux عبور می‌کند تا در نهایت به مقصد خود یعنی Digne les Bains برسد.

3. راین غربی (آلمان)


قطار در امتداد رودخانه راین حرکت می‌کند و مکان‌های دیدنی آلمان را آشکار می‌کند. دامنه‌های کوهستان با تاکستان‌ها، قلعه‌های قدیمی که ارتفاع آنها به بیش از 100 متر بالای راین می‌رسد. همه و همه در این مسیر زیبا قرار دارند.

4. قطار شکلاتی (سوئیس)


برای آن‌هایی که عاشق غذا هستند، این قطار قطعا یک رویا به شمار می‌رود. یک قطار درجه یک قدیمی که از رودها و دریاچه‌های سوئیس و ژنو می‌گذرد در مکانی به نام Gruyere که برای پنیر و قلعه‌هایش معروف است، توقف می‌کند. سپس در نهایت به کارخانه Cailler نستله رسیده که می‌توان بهترین شکلات سوئیسی را امتحان کرد.

5. مادرید و اویدو (اسپانیا)


از پایتخت کشور تا پایتخت اصول آستوریاس، مسیر مورد علاقه مسافران است. راه آهن از دهکده‌های کوچک اسپانیایی، یک حومه جنوب اروپایی، می‌گذرد و زمانی جذابیت مسیر دو چندان می‌شود که قطار به کوه  Picos de Europa می‌رسد.

منبع : pandotrip.com

کد خبر 247644

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =