ایرآسیا در کوالالامپور رستورانی را برای سرو غذاهای هواپیمایی افتتاح کرد | رستوران‌های ایرآسیا روی زمین به کسب و کار خط هوایی کمک می‌کنند

غذای هواپیما برای بیشتر مسافران، ناخوشایند و بد مزه است. اما در این میان ایرآسیا به قدری از مزه خوب غذاهای خود مطمئن است که نه تنها در آسمان ها بلکه بر روی زمین نیز مردم را به چشیدن آن دعوت می کند.

چمدان - در ۲ دسامبر ۲۰۱۹، این هواپیمایی رستورانی به نام سانتان (Santan) را در کوالالامپور افتتاح کرد که غذاهای هواپیما را با همان قیمت در اختیار مشتریان می گذارد.

Santan

سانتان در زبان مالایی به معنی شیر نارگیل است که در بیشتر غذاهای مالزی از آن استفاده می شود.

غذاهای سرو شده در هواپیما و رستوران هر دو از غذاهای کلاسیک مالایی مانند ناسی لماک، سیخ های ساتای و غیره است. همچنین غذاهای محبوب آسیای غربی مانند مرغ و برنج چینی و ایناسال مرغ فیلیپینی نیز در هواپیما و رستوران سرو می شود.

ایرآسیا

رستوران در ترمینال پرواز های ارزان قیمت در فرودگاه کوالالامپور است.

منو این رستوران با توجه به کشور هایی که این هواپیما به آنها پرواز می کند انتخاب شده است و مواد اولیه آنها از قهوه تا ادویه ها از مناطق گوناگون به آنجا آورده می شوند. یک تیم پنج نفره آشپز و گروهی از دانشجوهای آشپزی مسئول تنظیم منو هستند.

لیست غذاها در رستوران بیشتر از هواپیما است زیرا محدودیت فضا در رستوران به نسبت هواپیما بسیار کمتر است.

کاترین گو، مدیر این رستوران گفت: ما به داشتن این رستوران افتخار می کنیم. زیرا نه تنها سبب رونق کای در تولید کنندگان محلی می شود بلکه اشتغال زایی از طریق فرانشیزهای ارزان قیمت نیز افزایش می یابد.

دفتر مرکزی ایرآسیا در کوالالامپور است اما این شرکت افق دیداری خود را گسترش داده و به فراتر از مرزهای مالزی می اندیشد. آنها قصد دارند شعب این رستوران را در کشورهای دیگر از جمله چین و آمریکا افتتاح کنند.

منبع: edition.cnn.com

کد خبر 247583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =