بهترین مقاصد گردشگری در دی ماه | این ۵ مقصد مناسب سفر در زمستان هستند

انتخاب بهترین مقصد برای سفر کار آسانی نیست. به همین منظور لیستی از بهترین مناطق برای سفر در هر ماه را آماده کرده‌ایم. دی، یک ماه پر از جنب و جوش و جشن در سرتاسر دنیاست و این یعنی بهترین زمان برای سفر کردن.

۱. آلمان


کریسمس در اروپا زمانی برای سنت‌ها و تزیین کاری‌های زیبا است. تا زمانی که در دی ماه به آلمان سفر نکنید نمی‌توان طعم واقعی سفر به این کشور را چشید. عشق در میان غرفه‌های بازارهای محلی پوشیده شده از برف که درختان صنوبر و رایحه دارچین آنها را آراسته کرده‌اند٬ زنده می‌شود. بازارهای کریسمسی بهترین قسمت این فصل هستند که در لیست بهترین‌های آن بازارهای مونیخ، کلن و فرانکفورت قرار می‌گیرند.

۲. هند

اگر بعد از یک سال پر از استرس و مشغله به دنبال محلی برای استراحت و آرامش هستید، ممکن است رنگ و شلوغی هند به سرعت به ذهن خطور نکند. اما دوباره فکر کنید! "لوش کرالا" منطقه‌ای گرمسیری در جنوب هند که می‌توان پاهای خود را روی عرشه کشتی گذاشت و از روی آب‌ها رد شد. یک جنگل زیبا با میوه‌ها و غذاهای تازه است. به معبد فورت کوچی بروید تا رنگ جشنواره کوهین شور و اشتیاقی باور نکردنی به شما بدهد.

۳. کامبوج


دسامبر خشک در کامبوج نام دارد. روزهایی با آسمان آبی که می‌توان به کشف و بازدید از معابد قدیمی پرداخت درست مانند بازی Tomb Raider. جنگل‌های سرسبز و ساحل سفید بکر، روستاهای باستانی و مسیرهای پیاده روی فیل‌ها، همه با قیمتی بسیار مناسب منتظر کاوش شدن هستند.

۴. فنلاند


فنلاند، سرزمینی با جنگل‌های پر از برف، آبشارهای خروشان است. مکانی که می‌توان سرعت واقعی یک سورتمه سگی را تجربه کرد. می‌توان غروب زیبای خورشید را از بالای تپه‌ها تماشا کرد و از غذای سنتی آنجا سامی لذت برد.

۵. آفریقا جنوبی


آفریقا جنوبی بهشت مسافران است، جاده‌های ساحلی خیره کننده، کوه‌های مرتفع و پارک‌های ملی بزرگ. دی ماه٬ آغاز تابستان در این منطقه است، در حالی که مناطق شمالی در یخ زدگی زمستان قرار دارند، مردم آفریقا برای تابستان خود آماده می‌شوند.


منبع : intrepidtravel

کد خبر 247467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =