سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد | پروژه "بوشهر توریست ۲۰۲۲" موفق می‌شود؟

سینا درخشنده پس از حضور در استان بوشهر و برگزاری دو کنسرت به عنوان سفیر پروژه گردشگری جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب شد. "بوشهر توریست ۲۰۲۲" عنوان پروژه‌ای بین ایران و قطر است که به مناسبت برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر طراحی شده است. در میان شهرهای ایرانی، بوشهر کمترین فاصله دریایی و هوایی را با قطر دارد، از این رو هنگام برگزار جام جهانی ۲۰۲۲، قرار است که بوشهر پذیرای بخشی از گردشگران جام جهانی فوتبال باشد.

درخشنده دور اول کنسرت‌های استان بوشهر را ابتدا در شهر «دیلم» به صحنه برد تا این اجرا به گفته روابط عمومی شرکت «آوازی نو» نخستین کنسرت در تاریخ این شهرستان تبدیل شود.

پس از این اجرا فرماندار شهرستان دیلم ضمن قدردانی از سینا درخشنده گفت: سینا درخشنده در این شرایط اجتماعیِ کشور، شور و نشاط را به میان مردم دیلم آورده است و بی‌شک نشاط اجتماعی نیاز مهمی است که این روزها بیشتر از هر زمانی وجودش برای جامعه لازم است؛ بنابراین برگزاری کنسرت‌های سالم و مفید در شهرهای کوچک کشور نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی خواهد داشت.

درخشنده اجرایی نیز در شهر بوشهر داشت که در آنجا از سوی استانداری به عنوان سفیر پروژه ملی بوشهر توریست ۲۰۲۲ انتخاب شد.

بوشهر توریسم ۲۰۲۲

«بوشهر توریست ۲۰۲۲» عنوان پروژه‌ای بین المللی بین ایران و قطر است که به مناسبت برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر طراحی شده است. در میان شهرهای ایرانی، بوشهر کمترین فاصله دریایی و هوایی را با کشور قطر دارد، از این رو هنگام برگزار جام جهانی ۲۰۲۲ در کشور قطر، قرار است که بوشهر پذیرای بخشی از گردشگران جام جهانی فوتبال باشد.

از هم اکنون نیز پروژه‌های بسیاری در بوشهر در حال ساخت است تا زیرساخت‌های لازم برای پروژه بوشهر توریست ۲۰۲۲ محیا شود. این در حالی است که سینا درخشنده خواننده موسیقی پاپ کشورمان به عنوان سفیر این پروژه ملی انتخاب شده تا در راه معرفی و رونق آن تلاش کند.

کد خبر 247347

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =